Najpopularniejszy raper w Polsce i obiecujący artysta, który niedługo zadebiutuje pierwszym solowym albumem, połączyli siły i nagrali wspólny utwór, zatytułowany bigos. Taco Hemingway, który ostatnio coraz częściej współpracuje z innymi muzykami (dograł swoje zwrotki m.in. do piosenek Sokoła, duetu catz 'n dogz i Bedoesa) i schafter, okrzyknięty najciekawszym muzycznym debiutem w ostatnim czasie, stworzyli już drugą piosenkę razem. 16-latek (tak, Wojtek Laskowski – prawdziwe imię rapera – urodził się w 2003 roku) pojawił się na ostatniej płycie Taco Pocztówka z WWA Lato '19 i zaśpiewał w utworze Alert RCB. Filip Szcześniak kibicuje młodemu artyście, prywatnie jest jego fanem, dlatego nic dziwnego, że zgodził się na gościnny występ na jego debiutanckiej płycie. Co ciekawe, do utworu bigos powstał również teledysk, co jest już rzadkością w przypadku.

Taco Hemingway pobił kolejny rekord. Jego płyta „Pocztówka z WWA, lato ’19” najczęściej odtwarzanym albumem na Spotify >>>

Taco Hemingway i schafter nagrali wspólny utwór bigos

Schafter zadebiutował singlem hot coffee, który zdobył 14 milionów wyświetleń na platformie YouTube. To jego pierwszy utwór, promujący nadchodzącą płytę. Okrzyknięto go jednym z najciekawszym debiutów przez oryginalne połączenie hip-hopu i r&b oraz nieszablonowe teksty Artysta lubi grę słów, łącząc polskie i angielskie wersy – nie brakuje ich również w nowej piosence z Taco. Premiera pierwszej płyty schaftera audiotele jest zaplanowana na 22 listopada, ale już dzisiaj możecie zamówić preorder fizycznej wersji. Na albumie pojawi się aż 17 utworów. Wrażenie robi również lista gości. Oprócz Taco Hemingwaya, usłyszymy wspólne piosenki z takimi artystami jak m.in. Ras, Belmondo i Żabson. W galerii powyżej posłuchacie i obejrzycie teledysk do krążka bigos schaftera i Taco Hemingwaya.