Dokładnie tydzień temu do sprzedaży trafiła nowa płyta Taco Hemingwaya – Café Belga. Powstała nieoczekiwanie, zaskoczyła wszystkich również ze względu na smutne przemyślenia rapera i niezwykle romantyczne teksty piosenek. Te najbardziej emocjonalne wersy znajdziecie TUTAJ.

Przed chwilą Taco podzielił się z fanami kolejnym materiałem. Na jego kanale na YouTube właśnie pojawiła się nowa EP-ka zatytułowana Flagey EP, która jak się okazało jest dodatkiem do płyty Café Belga. EP-ka zawiera pięć piosenek wyprodukowanych przez wieloletnich przyjaciół Taco - Rumaka, Borruciego oraz Zeppy Zep – Bakayoko, Anja, Czarna Kawa Czeka, Italodisco, a także Pokédex. W tej ostatniej usłyszeć możemy nie tylko Taco, ale również rapera Otsochodzi. Nie jest to pierwsza współpraca Filipa z Młodym Janem aka Miłoszem. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu nagrali wspólnie singiel zatytułowany Nowy Kolor, który okazał się prawdziwym hitem, a także utwór SumieNIE, stworzony z jeszcze dwójką innych raperów – O.S.T.R. i Holakiem.

Mimo tego, że Flagey EP jest dodatkiem do wzbudzającej mieszane uczucia Café Belga, to nagrane na nich materiały całkowicie różnią się od siebie. Nowa EP-ka jest dużo luźniejsza, na próżno szukać tam dość negatywnych przemyśleń dotyczących przyszłości i nieco bliżej jej do starego, dobrego Taco. 

ZOBACZ TAKŻE: Taco Hemingway planuje przerwę od muzyki, czyli dlaczego zasmuciła nas płyta „Café Belga” >>>