Jeżeli lubicie muzykę klubową i jesteście fanami Taco Hemingway’a, będziecie zachwyceni nową piosenką Yi Fang. Raper, który zapowiedział w 2018 roku przerwę od muzyki, od czasu do czasu robi mały wyjątek. Niedawno dograł zwrotkę do utworu Napad na bankiet z solowej płyty Wojtka Sokoła. Numer, nagrany wspólnie z zespołem Pro8l3m, od razu stał się hitem. Nowa piosenka Taco to gościnny występ na albumie Friendship rodzimego DJ-skiego duetu Catz ’n Dogz, który robi międzynarodową karierę i występuje w najlepszych klubach na całym świecie. Dzisiaj światło dzienne ujrzała ich kolejna płyta, na której nie zabrakło zarówno artystów z Polski, jak i światowych nazwisk. 

Nowa piosenka od Taco Hemingway’a!

Catz ’n Dogz tworzą Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk. Obydwoje pochodzą ze Szczecina. Ich muzykę doceniło BBC, branżowe magazyny takie jak Mixmag, a ich DJ-skie sety rozkręcają największe imprezy w klubach i na festiwalach muzycznych. Na płycie Friendship (jak wskazuje tytuł, celebrującą przyjaźń, co udowadnia międzynarodowe grono znajomych artystów) znalazł się Taco Hemingway, najpopularniejszy raper w Polsce. Po sukcesie Taconafide i jego ostatnich płyt - artysta wydał aż 3 albumy w 2018 roku - postanowił zrobić sobie przerwę od solowej kariery. Dlatego tym bardziej numer nagrany z Catz ’n Dogz jest wyjątkowy. Także dlatego, że Filip Szcześniak zarapował po angielsku. Na płycie Café Belga również znalazł się jeden numer po angielsku, 4 AM in Girona. Ci, którzy pamiętają jego początki, zapewne wiedzą, że pierwsza płyta Taco - Young Hems - została nagrana po angielsku. Oprócz Taco, na Friendship znajdziecie również piosenkę z Rosalie, a także Jono McCleery i WhoMadeWho

Iga Lis potwierdziła związek z Taco Hemingwayem! Opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie >>>

O czym opowiada nowy kawałek Yi Fang od Taco Hemingway’a? O tym, że wszyscy chcą z nim teraz imprezować, o jego znajomych wciągających biały proszek i o tym, że mieszka w Londynie, gdzie ukrywa się przez popularnością, która spadła na niego po Taconafide. Czyli w pigułce to, co słyszeliśmy na autorskiej płycie Filipa Café Belga. W galerii powyżej znajdziecie nową piosenkę Taco Hemingway’a z płyty Friendship DJ-skiego kolektywu Catz ’n Dogz. Jak Wam się podoba?