Chociaż na scenie muzycznej jest już ponad 20 lat, dopiero w tym roku wydaje swój pierwszy solowy album. Wojtek Sokół nagrał dwie płyty z Marysią Starostą, natomiast ostatnią w 2015 roku z Hadesem, zatytułowaną Różewicz - Interpretacje. Ku uciesze fanów w końcu postanowił stworzyć solowy materiał, a krążek już okrzyknięto najbardziej wyczekiwanym projektem muzycznym 2019 roku. Raper stopniowo buduje napięcie, zdradzając co chwilę kolejne ciekawostki dotyczące wydawnictwa. Kilka dni temu na swoim oficjalnym Instagramie opublikował część tracklisty, która znajdzie się na płycie. Nie zabrakło na niej nazwisk najpopularniejszego artysty branży hip-hopowej.

Miejscówki z piosenek Taco Hemingwaya, które istnieją naprawdę >>>

Taco Hemingway gościnnie na solowej płycie Sokoła. Co wiemy o ich wspólnej piosence?

Taco, dla którego 2018 rok był bardzo intensywny, na swojej ostatniej płycie Café Belga wyznał, że w 2019 prawdopodobnie zrobi sobie przerwę od muzyki. Po sukcesie wspólnego projektu z Quebonafide, który zaowocował płytą Soma 0,5 mg, wydaną pod szyldem Taconafide, raper w wakacje opublikował 2 solowe albumy: wspomnianą Café Belga oraz Flagey EP. Nie przeszkodziło mu to jednak wystąpić gościnnie na solowym albumie Sokoła. Z opublikowanego krótkiego wideo przez Wojtka wynika, że Taco Hemingway zaśpiewał na jednej piosence z zespołem PRO8BL3M, zatytułowanej Napad na bankiet. Poniżej znajdziecie wszystkie tytuły utworów oraz gości, których Sokół zaprosił na współpracy. 

Premiera solowego albumu Sokoła odbędzie się w Walentynki, 14 lutego. Ale już teraz na oficjalnej stronie wydawnictwa Prosto możecie zamówić preorder płyty w cenie 55 zł. Czekacie na utwór, w którym gościnnie wystąpił Taco Hemingway?