Taco Hemingway od kilku lat należy do grona jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. Nie ma jednak zamiaru spoczywać na laurach, czego dowodem są m.in. regularnie ukazujące się albumy (dwa ostatnie wciąż wzbudzają wiele – skrajnych – emocji). Teraz Filip Szcześniak, bo właśnie tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, może pochwalić się kolejnym osiągnięciem. Dokonał TEGO jako pierwszy polski twórca w historii

Taco Hemingway z kolejnym sukcesem na koncie! 

Taco Hemingway został pierwszym polskim artystą z miliardem odtworzeń na Spotify, o czym poinformował Rapowy Matematyk (Obliczenia i analizy w rapie) za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Jak się okazuje, Filip Szcześniak posiada (aż!) 1 074 120 867 odtworzeń na popularnej platformie streamingowej. Warto jednak zaznaczyć, że jest to stan na 6 kwietnia 2021 roku. Liczba streamów utworów Taco Hemingwaya wciąż rośnie.   

„Taco Hemingway pierwszym polskim twórcą z miliardem odtworzeń w serwisie Spotify! Z samego rana otrzymałem wiadomość od jednego z fanów, że Filip Szcześniak prawdopodobnie przebił już barierę miliarda streamingów na Spotify, lecz nigdzie nie usłyszał takiej informacji. Faktycznie, miał on rację. Taco Hemingway na ten moment (6 kwietnia) posiada 1 074 120 867 odtworzeń” – czytamy na profilu Obliczenia i analizy w rapie na Facebooku. 

Jak czytamy na wspomnianym już profilu Obliczenia i analizy w rapie na Facebooku, do grona najchętniej odtwarzanych należą solowe utwory Taco Hemingwaya, jak również te, które nagrał wspólnie z Kubą Grabowskim (Quebonafide) w ramach projektu Taconafide. Gratulujemy!

 

Taco Hemingway pierwszym polskim twórcą z miliardem odtworzeń w serwisie Spotify! Z samego rana otrzymałem wiadomość od...

Opublikowany przez Obliczenia i analizy w rapie Wtorek, 6 kwietnia 2021