O tym, że Taco Hemingway i Quebonafide stworzyli wspólny projekt jest już naprawdę głośno. Zresztą nie bez przyczyny, w końcu chłopaki zdążyli pobić wszelkie rekordy na Spotify - więcej o tym przeczytacie TUTAJ. Taco i Quebo powoli odkrywają kolejne karty dotyczące Taconafide. Wypuścili już dwa single promujące nowy projekt, zaplanowali całą trasę koncertową, a także zdradzili oficjalną datę premiery płyty SOMA 0,5 mg, na którą tak wszyscy czekamy.

Krążek Taconafide trafi na sklepowe półki już 13 kwietnia, czyli już w przyszły piątek. Ale w minioną niedzielę (dokładnie w 1 kwietnia) na Instagramie Quebo (a później też na oficjalnym profilu Taconafide) pojawiło się zdjęcie tyłu wyczekiwanego albumu. Na płycie znajdziemy 15 kawałków, w tym oczywiście znane już Art-B oraz Tamagotchi.

ZOBACZ TAKŻE: Trasa koncertowa Taco Hemingway'a i Quebonafide – znamy terminy i miejsca!

Do tej pory nikt nie wiedział, co pojawi się na dodatkowym krążku, dostępnym tylko i wyłącznie w preorderze, który już teraz możecie zamówić na stronie taconafide.pl (cena to 49,99 zł). Okazało się jednak, że na bonusowej płycie, znajdziemy 11 utworów - remiksy tych stworzonych przez Taco i Quebo, a także zupełnie nowe kawałki powstałe we współpracy z takimi artystami, jak: Bedoes, Kękę, Paluch, Kaz Bałagane, Dawid Podsiadło i Białas.

Do premiery zostało niewiele ponad tydzień, ale jesteśmy pewne, że Filip i Kuba zdążą nas jeszcze zaskoczyć. Spieszcie się, jeżeli chcecie załapać się na preorder, a także, jeśli chcecie pojawić się na którymś z koncertów trasy Ekodiesel Tour - bilety rozchodzą się z prędkością światła!