15 czerwca córka Kim Kardashian i Kanye'go Westa świętowała 4. urodziny. Z tej okazji rodzice postanowili wyprawić jej kolejne magiczne przyjęcie, na które przybyła prawie cała rodzina Kardashianów. Obecni byli Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian i Kris Jenner.  

Na wejściu gości witał ogromny napis Happy Birthday North z balonów dmuchanych helem i dodatkowo dwa ogromne bukiety kolorowych balonów inspirowanych syrenami. Na przyjęciu nie mogło oczywiście zabraknąć tortu urodzinowego, który w tym roku był w kolorze purpurowym, ozdobiony posypką i figurkami Chuck E. Cheese. North na tę specjalną okazję wybrała koronkową sukienkę i tiarę na włosy - wyglądała jak prawdziwa wróżka. 

Co tym razem w prezencie otrzymała North West? Rodzina małej dziewczynki postanowiła zaskoczyć ją w tym roku kremowymi szczeniakami rasy Pomeranian, czyli Szpic miniaturowy. North, pamiętaj, aby o nie dbać i często się z nimi bawić. To nie jest zabawka. To są prawdziwe zwięrzęta. 

Zobaczcie, jak Kim świętowała 4. urodziny North West na Snapchacie. Po raz kolejny pokazała, jak bardzo kocha swoją małą córeczkę.