Jesienią na ekrany widzów Polsatu powróci Taniec z gwiazdami. Niestety, nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów związanych z dziesiątą, a więc jubileuszową edycją show. Czy twórcy programu przygotują niespodzianki dla fanów TzG? Wiemy natomiast, kogo za kilka miesięcy zobaczymy na parkiecie. Propozycję udziału w programie przyjęła jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. O kogo chodzi? Oczywiście, o Basię Kurdej-Szatan i jej męża – Rafała Szatana.

Taniec z gwiazdami 10: Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wystąpią w nowej edycji programu!

Od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki o tym, że Basia Kurdej-Szatan wystąpi w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Jak podaje Super Express, aktorka i prezenterka telewizyjna rzeczywiście pojawi się na parkiecie Polsatu – to już pewne! Co ciekawe, popularna stacja zaprosiła do programu także Rafała Szatana, czyli męża Basi Kurdej-Szatan – muzyka i aktora epizodycznego. Jesienią małżonkowie podejmą rywalizację o Kryształową Kulę. Twórcy programu nie zdradzają jeszcze, z kim w parze zatańczą celebryci.

Okazuje się, że nie jest to pierwszy raz, gdy Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pojawią się wspólnie w programie rozrywkowym. Kilka lat temu mogliśmy ich oglądać w X-Factorze – wtedy występowali jako członkowie zespołu Soul City. Później wzięli również gościnny udział w Jaka to melodia, a także Story of My Life.

Julia Wieniawia, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto” >>>