Kolejna - dziesiąta już edycja Tańca z gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy, że program powróci do telewizji Polsat jesienią 2019. Twórcy programu zdradzają coraz więcej szczegółów dotyczących nowej serii TzG. Znamy już nazwiska gwiazd, które zdecydowały się na wzięcie udziału w show. Swoich sił na parkiecie spróbują: Sandra Kubicka, Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Monica Miller, Damian Kordas, Reni Jusis, Ola Kot, Adam Małczyk, Joanna Ruda Lazer, Magda Bereda i Akop Szostak. Dotąd nie wiedzieliśmy jednak, z kim zatańczą celebryci. Fanów Tańca z gwiazdami szczególnie interesowało to, kogo trenować będzie Rafał Maserak – zdaniem większości z nich pasowałby do Sandry Kubickiej. Okazuje się, że modelka stworzy taneczną parę z kimś innym. O jakiego tancerza chodzi? Sprawdźcie poniżej. Gwarantujemy, że będziecie zaskoczeni.

Taniec z gwiazdami 10: Wszystkie pary. Z kim zatańczy Sandra Kubicka, Basia Kurdej-Szatan i inne gwiazdy?

Nareszcie! Poznaliśmy już pary dziesiątej edycji Tańca z gwiazdami. Największym zaskoczeniem okazał się fakt, że Sandra Kubicka zatańczy z Adamem Adamonisem – aktorem, którego część z was na pewno kojarzy z serialu Przyjaciółki. Od kilku lat wciela się on bowiem w rolę Andrzeja Gruszewskiego, byłego męża Ingi (Małgorzaty Sochy). Natomiast z tańcem związany jest od piątego roku życia. Damian Kordas zatańczy w parze Janją Lesar, Ola Kot z Tomaszem Barańskim, a Monica Miller z Jankiem Klimentem. Wnuczka Leszka Millera przyznała, że jej partner jest wymagający, ale również bardzo zabawny – podoba im się decyzja, którą podjęli twórcy show. Co z Rafałem Maserakiem? W tej edycji zostanie trenerem Joanny Lazer, czyli Rudej z zespołu Red Lips.

Taniec z gwiazdami 10: Wszystkie pary:

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Damian Kordas i Janja Lesar

Ola Kot i Tomasz Barański

Monica Miller i Jan Kliment

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Rafał Szatan i Lenka Klimentova

Joanna Ruda Lazer i Rafał Maserak

Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Adam Małczyk i Hania Żudziewicz

Akop Szostak i Sara Janicka

Niestety twórcy nie zdradzili jeszcze, z kim u boku wystąpi Reni Jusis.

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto”. Wiemy kiedy pojawi się na antenie! [DUŻO ZDJĘĆ] >>>