W trosce o bezpieczeństwo uczestników i pracowników produkcji stacja Polsat zdecydowała się na zawieszenie 11. edycji Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami po emisji 2. odcinka na żywo. Wiadomość, którą przekazał wtedy Krzysztof Ibisz, wzbudziła wiele emocji nie tylko wśród fanów programu, ale również wśród gwiazd i tancerzy. Dynamicznie rozwijająca się sytuacja związana z pandemią koronawirusa w Polsce sprawiła, że długo nie wiedzieliśmy, kiedy prace nad roztańczonym show będą mogły zostać wznowione. Teraz natomiast możemy być pewni, że kolejny odcinek Tańca z gwiazdami zostanie wyemitowany już 4 września 2020. Wiemy także, które pary pojawią się na gwiazdorskim parkiecie.

Taniec z gwiazdami - wiemy, kto wystąpi w 11. edycji show

Wiemy, które pary pojawią się ponownie na gwiazdorskim parkiecie. We wrześniu 2020 roku swoje umiejętności taneczne zaprezentują nam Julia Wieniawa, Tomasz Oświęcimski, Anna Karwan, Sylwia Lipka, Nicole Bogdanowicz, Edyta Zając, Milena Rostkowska-Galant, Bogdan Kalus, Sylwester Wilk i Mikołaj Jędruszczak. Z walki o Kryształową Kulę zrezygnował natomiast Marcin Bosak, który w 11. edycji Tańca z gwiazdami tańczył w parze z Wiktorią Omyłą.

Dlaczego Marcin Bosak zrezygnował z udziału w roztańczonym show? Na razie powód jego decyzji nie jest oficjalnie znany. Mówi się jednak o innych zobowiązaniach zawodowych aktora. Przypomnijmy, że Marcin Bosak zarezerwował swój czas dla Polsatu i Tańca z gwiazdami wiosną 2020. Nikt nie spodziewał się, że realizacja tej edycji będzie musiała zostać przełożona na koniec roku.

Warto również dodać, że w jury po raz kolejny zasiądą Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Natomiast w roli prowadzących Tańca z gwiazdami ponownie zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę oraz Krzysztofa Ibisza, czyli uwielbiany przez widzów duet.

Blanka Lipińska nie weźmie udziału w „Tańcu z gwiazdami”! Znamy powód jej decyzji >>>