Tatuaż to ryzykowna sprawa, dlatego warto dokładnie przemyśleć zrobienie swojego pierwszego i w sumie każdego kolejnego rysunku. Na Instagramie jest pełno pięknych inspiracji, a jednymi z najpopularniejszych wzorów są minimalistyczne i niewielkie wzory, wykonane jedną i lub kilkoma kreskami. Stanowią ozdobę na ciele i spełniają rolę biżuterii jako idealnego dopełnienia stylówki i odzwierciedlenia estetyki. Czasy, w których do tatuaży dopisywało się ideologię lub były związane z ważnym wydarzeniem w życiu właściciela, powoli odchodzą do lamusa. I chociaż nie krytykujemy sentymentalnych rysunków, uważamy, że są dużo bardziej bezpieczne są tatuaże, które po prostu się podobają. Pod lupę bierzemy dziary na żebrach i między piersiami, a w naszej galerii znajdziecie mnóstwo inspiracji.

Tatuaż na żebrach: minimalistyczne wzory, kwiaty i napisy

Mogą być duże lub ledwo zauważalne, czyli zgodne z minimalistycznym trendem. Tatuaże na żebrach to duże pole do popisu. Jeśli interesuje Was kwiatowy wzór, możecie wybrać kolorowy kwiat lub mniejszą roślinkę, robioną klasycznym czarnym tuszem. Popularne są także subtelne wzory, takie jak serce, księżyc i gwiazdy lub te z motywem wakacyjnym, czyli palmy, słońce i fale. Wiele dziewczyn decyduje się również na wytatuowanie cytatów lub pojedynczych słów. Tatuaż napis na żebrach najczęściej jest wykonany pochyłą, ledwo czytelną czcionką, wykonaną jedną linią.

Tatuaże na rękę: inspiracje. Niewielkie i minimalistyczne rysunki, które zrobicie sobie na dłoni i palcach >>>

Tatuaże między piersiami: inspiracje

To miejsce jest jednym z najbardziej zmysłowych. Tatuaże między piersiami są bezpiecznym wyborem dla dziewczyn, które nie chcą, aby ich dziara była widoczna przez większość czasu. W tym wypadku to Wy decydujecie, kiedy chcecie odsłonić rysunek. Na Instagramie najpopularniejszymi wzorami są kwiaty: od całych bukietów po pojedyncze gałązki. Niektóre dziewczyny robią sobie tatuaże pod piersiami – w galerii znajdziecie kilka inspiracji. Który tatuaż na żebra lub między piersiami podoba Wam się najbardziej?