Niedawno poznaliśmy datę przyszłorocznej edycji Open’era. Rezerwujcie sobie 1-4 lipca 2020 roku i szukajcie noclegu w Trójmieście! Uwierzcie, że warto. Organizatorzy festiwalu ogłosili bowiem pierwszego headlinera, a właściwie headlinerkę Open’er Festival 2020. Została nią jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych artystek na świecie. Kogo zobaczymy na Main Stage'u festiwalu?

Taylor Swift wystąpi na Open’er Festival 2020!

To już pewne! Taylor Swift została pierwszą headlinerką Open’er Festival 2020. Organizatorzy poinformowali, że gwiazda wystąpi na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo 3 lipca, czyli trzeciego dnia muzycznego wydarzenia. To będzie pierwszy koncert Taylor Swift w Polsce. Podczas koncertu gwiazda będzie promowała swój najnowszy album - Lover. Okazał się on prawdziwym hitem na całym świecie. Mamy jednak nadzieję, że w Gdyni usłyszymy również nieco starsze kawałki Taylor Swift, chociażby Shake It Off. Przewidujemy, że amerykańska wokalistka zgromadzi pod sceną jeszcze większy tłum fanów niż Miley Cyrus, która w czerwcu wystąpiła w stolicy – podczas Orange Warsaw Festival.

Open’er Festival 2020 – bilety

Bilety na przyszłoroczną edycję Open’er Festival możecie kupić już teraz przez oficjalną stronę internetową wydarzenia. Ich ceny zaczynają się od 299 zł. Najtańsze z nich to oczywiście bilety jednodniowe. Pamiętajcie, że Taylor Swift wystąpi w piątek. W związku z tym możecie skusić się na karnety weekendowe (piątek-sobota). Wtedy zapłacicie 419 zł, albo 489 zł – w zależności od tego, czy chcecie skorzystać z pola namiotowego. Open’er Festival 2020 zapowiada się jednak bardzo interesująco. Może warto zastanowić się nad zakupem karnetu na całe wydarzenie (od 539 zł)?

Nowy album Taylor Swift bije rekordy i ma wyjątkowy przekaz! O czym są piosenki z płyty „Lover”? >>>