Taylor Swift i Travis Kelce wkrótce zostaną mężem i żoną? Według informatora portalu PageSix to wcale nie jest odległa perspektywa! Para chciałaby przypieczętować swój związek, a pierwszym krokiem do tego są planowane zaręczyny. Poznajcie szczegóły.

Taylor Swift i Travis Kelce są o krok od zaręczyn – kiedy miałoby do nich dojść?

Taylor Swift i Travis Kelce to obok Kylie Jenner i Timothée Chalameta najgorętsza para show-biznesu. Staż mają podobny, jednak plany wobec siebie całkowicie odmienne. W przypadku Kylie i Timmy'ego częściej mówi się o ich pierwszym wspólnym wyjściu na czerwony dywan, w kontekście Taylor i Travisa najwięcej emocji wzbudzają ich potencjalne zaręczyny

Portal PageSix opublikował właśnie sensacyjne doniesienia na temat tego, kiedy i w jakich okolicznościach miałoby do nich dojść. Informator serwisu twierdzi, że nie wydarzy się to w Walentynki, a prawdopodobnie w pierwszą rocznicę ich związku, która wypada w lipcu:

Taylor i Travis rozmawiają o zaręczynach, mają na nie plan, ale nie chcą, żeby wyglądało to na „pośpieszne szaleństwo” – twierdzi osoba z ich otoczenia.

Serwis PageSix poinformował również, że Travis Kelce miał poprosić ojca piosenkarki, Scotta Swifta o rękę córki:

Scott został poproszony o błogosławieństwo i go udzielił, wspiera ich całym sercem – podał informator PageSix.

Taylor Swift i Travis Kelce – związek

W lipcu 2023 roku wiedzieliśmy i wiedziałyśmy już, że Taylor Swift ma nowego chłopaka, jednak nikt nie miał pojęcia, kim jest. Pod koniec miesiąca zaczęto spekulować, że może chodzi o zawodnika NFL, Travisa Kelce'a. W sierpniu zapytano go nawet o to, co łączy go z artystką, jednak ten kategorycznie odmawiał odpowiedzi.

Wreszcie, 24 września 2023, po wielu dniach plotek, domysłów i niedopowiedzeń Taylor Swift pojawiła się na meczu rozgrywanym przez drużynę Travisa, Kansas City Chiefs. Tuż po nim para wspólnie opuściła stadion i udała się na kolację, a wszyscy wzięli to za potwierdzenie łączącej ich relacji. 

Więcej o tym, jak poznali się i kiedy zakochali się w sobie Taylor Swift i Travis Kelce przeczytacie w tym artykule:

Zobacz także: