Powiedzmy sobie szczerze - Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jesteśmy pewne, że każdy z was potrafi zanucić, a przynajmniej wymienić tytuły kilku hitów jej autorstwa. W przyszłym roku Taylor Swift przyleci do Polski po raz pierwszy. Jej koncert odbędzie się 3 lipca, czyli trzeciego dnia Open’er Festival 2020. Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów autorki hitu Blank Space Już niedługo będziecie mogli obejrzeć film dokumentalny o Taylor Swift. Za jego reżyserię odpowiedzialna jest zdobywczyni nagrody Emmy - Lana Wilson. Całość zapowiada się naprawdę imponująco! Poznajcie szczegóły związane z produkcją.

Taylor Swift: Miss Americana – powstał film dokumentalny o wokalistce, który obejrzycie na platformie Netflix. Kiedy premiera?

To już pewne! Netflix wyprodukował film dokumentalny o Taylor Swift – jednej z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Taylor Swift: Miss Americana zadebiutuje na Sundance Film Festival. Dokument ma otworzyć filmowe wydarzenie. Natomiast chwilę po jego zakończeniu, czyli na początku lutego 2020 roku, Taylor Swift: Miss Americana trafi na platformę Netflix.

Ralph Lauren: powstał pierwszy film dokumentalny o słynnym projektancie na HBO. Znamy datę premiery >>>

Producenci zdradzają, że Taylor Swift: Miss Americana to surowe, a jednocześnie emocjonalne spojrzenie na absolutną ikonę naszych czasów. Oglądając dokument, fani wokalistki zobaczą, jak zmieniała się na przestrzeni lat. W pewnym momencie Taylor Swift zrozumiała, że jej głos ma realną - ogromną moc. Zaczęła angażować się w sprawy społeczne i polityczne. W lutym poznamy kolejne fakty dotyczące jej życia prywatnego, jak również kariery zawodowej. Ręka do góry, kto nie może się doczekać!