Taylor Swift wygrała nagrodę w kategorii Video of the Year podczas MTV Video Music Awards 2022. Gdy wygłaszała swoją przemowę, artystka postanowiła zrobić fankom i fanom ogromną niespodziankę i prosto ze sceny ogłosić datę wydania jej kolejnej płyty! Już 21 października będziemy mogły i mogli słuchać „Midnights”. Co jeszcze wiemy o nowym albumie Taylor?

Taylor Swift ogłosiła nowy album prosto ze sceny VMA’s

Podczas przemowy Taylor podziękowała za wsparcie fankom i fanom oraz ogłosiła datę swojej nowej płyty. Jestem taka dumna z tego, czego udało nam się dokonać. I wiem, że nie dalibyśmy rady nagrać tego krótkiego filmu, gdyby nie wy – moi fani – zaczęła Talor. Myślę, że skoro wy daliście nam tę możliwość, to mógłby to być dobry moment, żeby powiedzieć wam, że mój najnowszy album wychodzi 21 października. Więcej powiem wam o północy – zakończyła tajemniczo piosenkarka, a nagrodzona została ogromnymi brawami ucieszonych widzów i widzek.

Na szczęście do północy zostało około 45 minut, więc już niedługo potem mogliśmy cieszyć się kolejnymi informacjami o nadchodzącym wydawnictwie.

Taylor Swift opublikowała więcej informacji o jej nowym albumie

Na swoim Instagramie Taylor opublikowała post, w którym zdradziła więcej na temat płyty. Możemy się z niego dowiedzieć, że „Midnights” zawierać będzie aż 13 piosenek, a okładka przedstawia Taylor w niebieskim makijażu, trzymającą zapalniczkę.

„Midnights”, historie o 13 nieprzespanych nocach mojego życia ukaże się 21 października. Spotkajmy się o północy – podpisała post piosenkarka.

Taylor napisała jeszcze parę słów o albumie. To kolekcja muzyki napisanej w środku nocy. Podróż przez lęki i słodkie sny. (…) Dla nas wszystkich, którzy zdecydowaliśmy się zapalić latarnie i iść na poszukiwania – mając nadzieję, że może, kiedy zegar wybije dwunastą… spotkamy się – brzmi opis „Midnights”. Niezwykle romantycznie, a zarazem tajemniczo.

Nowy album Taylor Swift – tytuł

Taylor Swift ujawniła tytuł swojej nowej płyty w poście na Instagramie, który opublikowała 29 sierpnia. Brzmi on „Midnights”.

Nowy album Taylor Swift – o czym będzie opowiadał?

Możemy tylko domyślać się, że nowy album Taylor będzie niezwykle personalny (z resztą, jak każdy inny w przypadku tej artystki) i będzie opowiadał o jej licznych wzlotach i upadkach. Z opisu płyty dowiadujemy się, że piosenkarka pisała piosenki w środku nocy. Może dzięki temu będą one jeszcze bardziej szczere i intymne niż zwykle?

Nowy album Taylor Swift – ile będzie piosenek?

W poście na Instagramie Taylor ujawniła, że płyta składać się będzie z 13 piosenek. Ich tytuły na razie nie są znane. Możliwe też, że zostaną one takie jak mogliśmy je zobaczyć w poście. Czyli po prostu Track One, Track Two, Track Three i tak dalej.

Nowy album Taylor Swift – okładka

Okładka „Midnights” przedstawia Taylor z niebieskimi, połyskującymi cieniami na powiekach, charakterystycznymi dla niej kreskami i czerwonymi  ustami. Na pierwszym planie widać odpaloną zapalniczkę, którą Taylor trzyma w dłoni.

Nowy album Taylor Swift – data wydania

Zgodnie z tym, co Taylor powiedziała podczas swojej przemowy na VMA’s, album ukaże się za niecałe dwa miesiące, bo 21 października. Może wcześniej dostaniemy jeszcze jakiś singiel?

My nie możemy się już doczekać, a wy?