Taylor Swift rozpoczęła niedawno swoją, pierwszą od 2018 roku, trasę koncertową. Eras Tour, bo tak nazywa się ogromne widowisko, nie jest jednak poświęcone jedynie ostatniemu albumowi artystki o tytule „Midnights”, którego premiera odbyła się zeszłej jesieni. To trasa, która podsumowuje całą dotychczasową dyskografię wokalistki i autorki tekstów. Z tego względu podczas występu fani i fanki spodziewać mogą się utworów z każdego z dziesięciu krążków muzyczki. Dlaczego Taylor zdecydowała się na takie posunięcie? Być może powodem były cztery albumy, które wydała w trakcie pandemii – żaden z nich nie doczekał się indywidualnych występów. 

Artystka jest obecnie w trakcie trasy po Stanach Zjednoczonych, gdzie zagra w sumie pięćdziesiąt dwa razy. Kilka dni temu Swift ogłosiła także kolejne osiem koncertów w ramach tournée – tym razem w Ameryce Południowej. Fani oraz fanki nie mają jednak na co narzekać. Taylor zapowiedziała właśnie sporą dawkę występów w Europie. Wśród planowanych widowisk znalazło się również miejsce dla Polski.

Taylor Swift w Polsce 2024 – data, miejsce

Taylor Swift po raz pierwszy odwiedzi Polskę już w czasie przyszłorocznych wakacji. Zaplanowane koncerty odbędą się 1, 2 u 3 sierpnia w Warszawie na PGE Stadionie Narodowym. Warto przypomnieć, że artystka zapowiadała już wcześniej występ w Polsce w ramach w ramach trasy Lover Fest w 2020 roku. Wówczas koncert miał odbyć się w Gdyni podczas festiwalu Open'er. Niestety, ze względu na pandemię cała trasa została bezapelacyjnie odwołana. 

Taylor Swift w Polsce 2024 – bilety

Sprzedaż biletów na przyszłoroczne koncerty Taylor ruszy już 12 lipca o godzinie 12:00. Ważna informacja dla fanów i fanek: aby uzyskać dostęp do sprzedaży na występ Taylor Swift w Polsce, należy się wcześniej zarejestrować na tej stronie internetowej organizatora wydarzenia, czyli agencji Alter Art. Rejestracja została zamnknięta 23 czerwca 2023 roku do godz. 23:59. 

Taylor Swift w Polsce – ceny biletów

Oficjalny dystrybutor biletów na koncert Taylor Swift w Warszawie – serwis ebilety – ujawni ceny i kategorie biletów dopiero w momencie rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży. Oby odbyło się bez niespodzianek. Standardowo bilety na warszawskie show w ramach przyszłorocznej kontynuacji trasy „The Eras Tour” zostały podzielone na kilka kategorii cenowych. Obecnie wiemy jedynie, że dystrybutor oferuje sześć różnych pakietów VIP oraz bilet Hospitality, w którego cenę wlicza się pełen catering, open bar, wstęp do Business Club oraz bilet premium na miejsce siedzące na trybunie (sektor V03).

Jeśli chodzi o standardowe bilety – ich cenę możemy jedynie zgadywać na podstawie sprzedaży, która obyła się 11 lipca m.in. na koncerty w Paryżu czy Londynie. Kwoty na show w stolicy Wielkiej Brytanii wahały się od 59 funtów (czyli 307 złotych) do 663 funtów (czyli 3445 złotych). W sieci krąży również informacja o tym, że najtańszy bilet na warszawskie show będzie kosztował niecałe 200 złotych.

 

Zobacz także: