Nikt nie spodziewał się, że 2023 rok będzie dla Taylor Swift her dating era. Wiosną świat obiegła bowiem informacja, że artystka rozstała się z Joe Alwynem, z którym była w związku przez sześć lat. Niedługo później autorka takich hitów jak „Look What You Made Me Do” czy „Style” zaczęła spotykać się z brytyjskim wokalistom, Mattym Healy. Niespodziewane połączenie? Nie do końca. W końcu nie od dziś wiadomo, że 33-latka ma słabość do muzyków i aktorów, a do tego absolutnie przepada za Brytyjczykami (Harry Styles, Tom Hiddleston czy Joe Alwyn to tylko kilka przykładów). Relacja artystów nie trwała jednak dłużej niż kilka tygodni, po których gwiazdy wspólnie stwierdziły, że do siebie nie pasują. 

Zagraniczne media donoszą jednak o nowej relacji w życiu wokalistki. Takiego połączenia chyba nikt się nie spodziewał.

Taylor Swift spotyka się z gwiazdą amerykańskiego futbolu 

Taylor Swift potajemnie spotyka się z Travisem Kelce – rozpisują się serwisy zza oceanu. Według The Messenger wokalistka i przystojny futbolista mają się ku sobie od czasu, gdy Kelce próbował (bezskutecznie) podać Swift swój numer telefonu podczas jednego z koncertów w ramach trasy The Eras Tour. Taylor spotkała się kilka razy z Travisem, gdy oboje byli w Nowym Jorku.

Choć żadna ze stron nie potwierdziła dotychczas plotek, gracz amerykańskiego futbolu zdradził, że wybrał się ostatnio do Nowego Jorku w jednym z odcinków swojego podcastu „New Highs”. Zapytany, co tam robił, wyraźnie zakłopotany szybko zmienił temat. Wygląda na to, że 33-latek ma coś do ukrycia.

Kim jest Travis Kelce?

Travis Kelce to 33-letni zawodnik futbolu amerykańskiego drużyny Kansas City Chiefs z National Football League. Uważany za jednego z najlepszych zawodników w historii, Kelce jest ośmiokrotnym zawodnikiem Pro Bowler i czterokrotnie występującym w pierwszym składzie All-Pro. Na Instagramie obserwuje go natomiast ponad 2.6 mln fanów i fanek.