Podobno każdy z nas ma (przynajmniej jednego) sobowtóra. Jednak szanse, że zamieszkacie w tym samym miejscu, wpadniecie na siebie przypadkiem w sklepie, traficie na swoje profile na Instagramie, albo w ogóle dowiecie się o swoim istnieniu są raczej nikłe. W tym wypadku szczęścia miała Iga Lis, która przez przypadek znalazła jej zdjęcie na Instagramie. O tym, czy dziewczyny faktycznie są do siebie podobne możecie się przekonać, zaglądając TUTAJ. Znalezienie swojego sobowtóra staje się bardziej prawdopodobne w przypadku światowej sławy gwiazd. O swoich doppelgängers wiedzą m.in. Selena Gomez, Ariana Grande czy Beyoncé.

Te gwiazdy mają swoich sobowtórów! Wśród nich Selena Gomez, Beyoncé i Ariana Grande

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia gwiazd, a także ich sobowtórów. Wśród nich znalazły się Kim Kardashian. Jej sobowtórka - Sonia Ali nie tylko ma podobną urodę, ale również styl. Naprawdę ciężko odróżnić ją od celebrytki. Podobnie jak sobowtórkę Ariany Grande od popularnej wokalistki. Są tutaj fani Leonardo DiCaprio i zdjęć aktora sprzed lat? Jeżeli wasza odpowiedź brzmi „tak”, mamy dobrą wiadomość! Odtwórca roli Jacka w Titanicu również ma swojego sobowtóra. Konrad Annerud jest (zyskującym coraz większą popularność) muzykiem i modelem. Wygląda, jak Leonardo DiCaprio w 1995 roku. A, jeszcze jedno! Konrad Annerud jest równie przystojny, co światowej sławy aktor. Czy to pomoże mu w karierze?

Niedawno pisałyśmy również o sobowtórce Rihanny. Kilkunastoletnia dziewczynka wygląda jak młodsza siostra autorki hitu Diamonds. Okazuje się, że Rihanna ma nie tylko jedną, ale dwie sobowtórki. Dowody? W naszej galerii.

Rihanna ma sobowtóra! Ta kilkuletnia dziewczynka wygląda identycznie jak piosenkarka >>>