Modna kurtka na jesień 2020? Magda Mołek postawiła na kurtkę z Reserved!

Pamiętasz, jak pisałyśmy o tym, jakie kurtki będą modne jesienią 2020? Bez wątpienia do najmodniejszych modeli należy kurtka, jaką w tym sezonie wybrała Magda Mołek. Która jest nie tylko zgodna z najświeższymi trendami, ale i ponadczasowa, dzięki czemu można będzie chodzić w niej latami. Zwłaszcza, że nie sposób odmówić jej także elegancji.

Dobra wiadomość? Ty też możesz ją mieć, bo okrycie pochodzi z kolekcji jednej z popularnych marek – konkretnie z Reserved — a ponieważ ma całkiem przystępną cenę, tym bardziej jest w zasięgu ręki.

„I teraz wchodzę ja, cała na .... pełnej (...)” – żartobliwie napisała Magda Mołek pod zdjęciem w kurtce, które udostępniła jakiś czas temu na swoim Instagramie, nie zapominając o oznaczeniu @reserved, dzięki czemu nie mieliśmy wątpliwości, gdzie znalazła taki fajny model. Jak można się więc domyślać z kontekstu, kurtka jest biała. I warto dodać, że uszyta z ekoskóry, bo skórzany total look to jeden z silniejszych trendów na sezon jesień-zima 2020. Magda Mołek także założyła ją zresztą to spódnicy z tego samego materiału, którą także znajdziecie w Reserved (kurtka i spódnica sprzedawane są osobno, ale z powodzeniem można nosić je jako komplet). Do tego: czarne kozaki na słupku z wysoką luźno opadającą cholewką, biały T-shirt i złote kolczyki. Klasyka. I klasa, której gwieździe nie można odmówić. Chcecie pójść w jej ślady? Zarówno kurtka i spódnica z Reserved wciąż są dostępne w sprzedaży. 

Warto zwrócić uwagę nie tylko na materiał, z jakiego zostały uszyte, ale i na ich ultramodne fasony. Kurtka krojem nawiązuje do stylu safari – wyposażona jest w dwie praktyczne i pojemne kieszenie, a także pasek, który sprawia, że w prosty sposób można podkreślić talię. Spódnica to midi, najpopularniejsza ostatnio długość – i to już od kilku sezonów. Nie wahajcie się więc, czy warto w nie zainwestować.