W związku z pandemią koronawirusa spędzamy coraz więcej czasu we własnych domach. Nie tylko w nich odpoczywamy, ale również pracujemy. Dlatego tak ważne jest to, byśmy czuli i czuły się w nich dobrze. Chcąc stworzyć własną oazę, warto zadbać nie tylko o wystrój domu czy mieszkania, ale również o zapachy, które w nich dominują. Z pomocą przychodzą Mako i Mo61 Perfume Lab. Pod koniec lutego rodzime brandy połączyły siły i stworzyły autorskie kompozycje zapachowe w formie perfum, patyczków zapachowych oraz świec z woskiem sojowym, a także uzupełniającą je kolekcję akcesoriów, które odmienią każde wnętrze. Co jeszcze w niej znajdziemy?

Mako x Mo61 Perfume Lab – co znajdziemy w kolekcji?

Co znajdziemy w kolekcji Mako x Mo61 Perfume Lab? Uunisexowe perfumy, tak zwane patyczki, świece zapachowe, a także skórzane akcesoria, które z całą pewnością przypadną do gustu minimalistkom i fankom ponadczasowego designu. 

„Naszą intencją jest stworzenie pełnego harmonii otoczenia w domu, który ostatnio stał się dla wielu z nas miejscem pracy” – przyznała Anna Sękowska, właścicielka marki Mako. „Elegancki, drzewno-skórzany zapach w pięknych flakonach oraz dopracowane w każdym szczególe, minimalistyczne dodatki inspirują do stworzenia wokół nas przestrzeni, która będzie przyjemna i pełna równowagi”  – dodała. 

Jeśli lubisz nieoczywiste, orientalne zapachy, perfumy stworzone przez Mo61 Perfume Lab dla Mako z całą pewnością przypadną ci do gustu. Dominują w nich nuty drzewne (np. cyprys, olibanum, drzewo cedrowe i sandałowe), przyprawy, na czele z pieprzem różowym oraz czarnym, a także skóra. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że zapach z kolekcji Mako x Mo61 został zamknięty w pięknym, niezwykle designerskim flakonie. 

Chcesz odmienić wnętrza, w którym mieszkasz? W takim razie zwróć uwagę na akcesoria z kolekcji Mako x Mo61. Wśród nich patyczki oraz sojowe świece zapachowe, które dodadzą im niepowtarzalnego klimatu, a co za tym idzie: sprawią, że poczujesz się w nich jeszcze lepiej. Co więcej, to absolutny must-have w domowym SPA.

„Świeca MAKO x Mo61 to połączenie zmysłowych kadzideł z zapachem skóry. To pomost między przeszłością, gdzie wszystko ma swój początek, a współczesnością gdzie wszystko się dzieje” – tłumaczy Michał Jeger z Mo61.

Wspomniane już fragnance sticki oraz sojowe świece zachwycają nie tylko swoimi zapachami, ale również designem. Przypadną do gustu minimalistkom, a także fankom klasyki oraz elegancji we wnętrzach. To samo dotyczy innych akcesoriów od Mako i Mo61 Perfume Lab, na czele z pojemniczkami (idealnych na biżuterię i nie tylko), kosmetyczką portfelem. Naszych ulubieńców z kolekcji możesz zobaczyć poniżej.