Teatox to połączenie angielskich słów „tea” (herbata) i „detox” (detoks). Kuracja ta polega na oczyszczeniu naszego organizmu z toksyn za pomocą specjalnych herbat. Codzienną dietę wzbogaca się o napary z mieszanek ziół, które pomagają zrzucić zbędne kilogramy, dodają energii i poprawiają wygląd naszej skóry czy włosów. Moc ziół znana jest już od stuleci. Naturalne składniki są najlepsze dla naszego organizmu. Nie zawierają sztucznych barwników czy konserwantów, jak w przypadku innych preparatów odchudzających. Zioła nie dostarczają organizmowi żadnych niebezpiecznych związków chemicznych. To bezpieczna, naturalna i skuteczna metoda walki z nadwagą. Nic dziwnego, że zwolenników tej kuracji jest coraz więcej!

Zasady teatoxu

Czy istnieje coś prostszego od zaparzenia herbaty? Teatox nie wymaga od nas przygotowywania skomplikowanych posiłków, częstych wizyt u dietetyków czy głodzenia się! To najprostsza metoda na oczyszczenie naszego organizmu. Wystarczy po prostu codziennie wypijać herbatę, która przyśpiesza metabolizm, daje pozytywną energię na cały dzień, usuwa wszelkie toksyny, rozluźnia i wspomaga trawienie. Chudniesz z kubkiem gorącej herbaty w ręku!

Dlaczego warto spróbować teatoxu?

Bo jest to innowacyjna metoda, która nie polega na drakońskich dietach. Regularnie pita herbata pomaga zmniejszyć apetyt, przyśpieszyć metabolizm, spalić tkankę tłuszczową i oczyścić organizm z toksyn.

Zobacz także:

„Herbata jest po wodzie najtańszym i najpopularniejszym napojem na świecie. Pija się ją niezależnie od wieku, na wszystkich szczeblach hierarchii społecznej" – tak pisał o herbacie już pod koniec ubiegłego stulecia Alastair Hicks z regionalnego biura FAO w Bangkoku.

Dlaczego, więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Podejmij wyzwanie z Hello Slim. To 30 dni z dwoma pysznymi rodzajami herbat: jedna na noc, druga na dzień, które działają inaczej w różnych porach. Herbata na dzień zmniejsza apetyt, wspomaga metabolizm i łagodzi uczucie zmęczenia. To zasługa m. in.: zielonej herbaty, yerba mate, dzikiej róży, eukaliptusa oraz guarany. Dzięki niej ukoisz skołatane nerwy, wyeliminujesz wzdęcia i oczyścisz organizm. To wszystko za sprawą mięty, trawy cytrynowej, skórki pomarańczowej, hibiskusa czy korzenia żeń-szenia.

Jak przygotować idealną herbatę na dzień i na noc? To dziecinnie proste!

Hello Slim Good Morning należy zaparzać przez 4-5 minut w wodzie o temperaturze poniżej 100 stopni Celsjusza. Wypij ją w trakcie lub przed śniadaniem. Hello Slim Good Night należy zaparzać trochę krócej – 2-3 minuty w ten sam sposób. Wypij ją po ostatnim posiłku. Pamiętaj! Jedna rano i jedna wieczorem! Regularność to Twój klucz do sukcesu!

Pamiętajmy jednak, że obok herbacianych naparów warto postawić na zrównoważoną i zdrową dietę. Takie połączenie zapewni nam niesamowite efekty! Należy także wyeliminować z naszego trybu życia najczęstsze błędy, jakie popełniamy, kiedy chcemy schudnąć.