Smart is the new sexy, dlatego Glamour we współpracy z Levi’s® organizuje spotkania z kobietami, które odnoszą sukces w swojej dziedzinie i które mogą Cię zainspirować. Trzecie warsztaty z tego cyklu poświęcamy technologiom i kobietom, które związały swoją karierę zawodowa z pozoru męskimi technologicznymi zawodami. Czy warto?

Już 17 listopada w Warszawie na nasze pytania odpowiedzą: Barbara Sołtysińska założycielka LifeTube i indaHash, Kasia Gola autorka GeekGoesChic oraz  reprezentujące fundację Girls in Tech Ewelina Wińska i Renata Kaczoruk.

Barbara Sołtysińska – jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie. To ona współzałożyła LifeTube i indaHash i pokazała, jak można zarabiać prawdziwe pieniądze w sieci. Słynie z organizacji, szanuje swój czas, wydaje się, że zarządzanie ma we krwi. Trudno wymienić nagrody, jakie otrzymała: tytuł Przedsiębiorcy Roku EY, jako pierwsza kobieta zdobyła tytuł Człowieka Roku przyznawany przez MIXX Awards IAB Poland, jest na liście 100 Najbardziej Inspirujących Ludzi w sektorze biznesu interaktywnego. Opowie nam, jak kobiety robią duży biznes.

Kasia Gola – współzałożycielka Flowbox.io, twórczyni bloga GeekGoesChic.Co nominowanego do WGSN Global Fashion Awards, a także kontraktorka w Symphony Solutions. Researcherka oraz strateżka działań biznesowych i marketingowych w branży modowej, przy użyciu nowych technologii. Absolwentka socjologii na AGH oraz Teen Vogue Fashion University w Nowym Jorku. Inicjatorka i organizatorka spotkań modowo-technologicznych GGC Fash&Tech w Warszawie i Krakowie. W 2016 nominowana do nagrody Kobiety Roku magazynu Glamour, w kategorii „Online”. Jako ekspert opowie o nowych technologiach w obszarze fashion.

Girls in Tech (GIT) to globalna organizacja non-profit skupiająca się na biznesie, edukacji, a także upodmiotowieniu dziewcząt oraz kobiet, które są pasjonatkami technologii. Skupia się na przyspieszeniu wzrostu liczby innowacyjnych kobiet rozpoczynających działalność w przemyśle zaawansowanych technologii oraz budowaniu nowych firm/startup’ów. Działa nie tylko dla kobiet w biznesie, ale jest dla każdego, kto interesuje się technologią, startup’ ami oraz wspieraniem kobiet w rozwoju. Działa w duchu dziewczynki, która jest w każdej z nas – nieustraszonej, żywej i zdecydowanej. W imieniu fundacji rozmawiać z nami będą dyrektor zarządzająca Ewelina Wińska i Renata Kaczoruk – modelka, ale też współzałożycielka polskiego oddziału Girls in Tech!

Przyjdź na warsztaty i ucz się od najlepszych! Widzimy się 17 listopada o godz. 15 w Warszawie na ul. Szpitalnej 8 w TFH Koncept. Rejestracja na warsztaty poprzez formularz na dole strony.

Temat kolejnego spotkania:
8.12 – Warto być sobą w social mediach

Rejestracja na warsztaty: