Vongo, bo to właśnie o tym modelu mowa, to flagowa propozycja New Balance z segmentu treningówek ze wsparciem. Piąta edycja buta została przeprojektowana i przebudowana tak, aby zapewniać jeszcze więcej wygody i stabilizacji podczas codziennych treningów. 

Buty z nowej, najbardziej amortyzowanej linii szczególnie sprawdzą się u osób ze stopą neutralną lub lekko pronującą do codziennego biegania po twardych nawierzchniach.

Nasze serca skradły za sprawą rewolucyjnej pianki Fresh Foam (wersja v4), która zapewnia doskonałą amortyzację, a przy tym jest ultralekka. Zróżnicowana sprężystość pianki pomaga w absorpcji uderzeń pod piętą, płynnym przetoczeniu stopy i energicznym wykańczającym odbiciu z palców.

To nie wszystko! New Balance zadbało także o odpowiednią stabilizację i kontrolę odchylenia stopy. Wewnętrzna część podeszwy środkowej również została wykonana z pianki Fresh Foam tylko o dużo większej gęstości.

Zobacz także:

Buty Vongo v5 to pierwszy model w ofercie New Balance, który wykorzystuje zaawansowaną technologię Hypoknit. Na czym polega jej fenomen? Przewiewny i bezszwowy materiał cholewki dobrze przylega do stopy, ale jest jednocześnie dość elastyczny, co pozwala na optymalne dopasowanie w trakcie biegu.

Nie możemy zapomnieć o kołnierzu i języku, które jak każdy element buta zostały dopracowane nawet w najdrobniejszym detalu. Grubo wyściełany kołnierz otula kostkę, zapewniając jej odpowiednie wsparcie, a zintegrowany język i dodatkowe hafty współpracują dla uzyskania najwyższego komfortu.

Vongo v5 to wszystko, czego potrzeba do udanego (i bezpiecznego!) treningu. To połączenie najnowszej technologii, wysokiej amortyzacji i świetnego designu, o którym marzy każdy, nawet najbardziej wymagający biegacz. Więcej informacji o przełomowym modelu Vongo v5 znajdziecie na stronie newbalance.pl

Materiał powstał we współpracy z marką New Balance.