Motorola razr 40 ultra: więcej niż smartfon

Telefony z klapką w latach 90. i 2000. były synonimem nowoczesności, smaku i dobrego stylu. Czy są tutaj osoby, które – podobnie jak my – pamiętają jeszcze te szalone (zamierzchłe) czasy? Minęło ponad ćwierć wieku, a moda zatoczyła koło. Sprzęty w tej odsłonie wróciły do łask, aby rozkochać w sobie kolejne pokolenia. Z niemałą radością wracamy więc do przeszłości... w dopracowanym technologicznie i designersko wydaniu. 

Jeśli przekonuje cię ten nostalgiczny klimat i żywisz sentyment do „składaków”, mamy dla ciebie propozycję nowego, wyjątkowego smartfona, który swoją premierę miał w czerwcu tego roku. Ten model świetnie sprawdzi się w przypadku estetów i estetek, a także osób dbających o detale. Oto flagowiec marki Motorola razr 40 ultra, którego aż chce się trzymać w dłoni!

Fot. Łukasz Dziewic

Stylowa klapka i, co najważniejsze, największy wśród składanych smartfonów ekran zewnętrzny – te elementy sprawiają, że korzystanie ze smartfona razr 40 ultra jest wyjątkowo proste. Bez problemu rozłożysz go przy pomocy jednej ręki. Jest elegancki, z obudową wykończoną szkłem, a w wyjątkowej edycji Viva Magenta – wegańską skórą. Wygoda i oryginalność? Na pierwszym miejscu! Nowy model od Motoroli wyróżnia się nie tylko pod względem funkcjonalności, ale też niesamowitego designu. Co więcej, ma niezwykle atrakcyjną cenę w porównaniu do większości flagowców. 

Fot. Łukasz Dziewic

Kolor PANTONE à Viva Magenta to powiew świeżości na tle dostępnych na rynku smartfonów. Niejednej z nas ten wyrazisty akcent doda pewności siebie (np. podczas biznesowych rozmów czy korzystania z apki randkowej). Smartfon motorola razr 40 ultra jest odpowiedzią na współczesne trendy i spełnieniem pragnień wszystkich tych, którzy chcą swobodnie wyrażać siebie poprzez styl. 

Fot. Łukasz Dziewic

Jaki stosunek do trendów z lat 90. ma Margaret? [wywiad]

O modzie (i nie tylko) porozmawialiśmy ze znaną piosenkarką oraz projektantką mody, Margaret. 

Redakcja: Temat dotyczący trendów jest Ci bliski nie tylko ze względu na twoje oryginalne, sceniczne kreacje, ale także wykształcenie. Zdradzisz, czy przy wyborze smartfona aspekty wizualne są dla Ciebie istotne?

Margaret: Mam tak, że lubię otaczać się ładnymi kadrami. Autentycznie czuję się lepiej, kiedy świat, który mnie otacza, jest piękny. Zaczynając od zachwycających krajobrazów czy wspaniałych ludzi, a kończąc na ładnych przedmiotach. Tak, dotyczy to również smartfona. 

Gdybyś miała wymienić swoje najciekawsze, modowe nawyki, co by to było? 

Ostatnio mocno researchuje marki handmade. Niedawno wykupiłam czas pewnej artystki, która tworzy naszyjniki. Chwile rozmawialiśmy, pokazałam jej, kim jestem, a ona (zainspirowana tym) zrobiła naszyjnik, który mam tylko ja. Mega zajawka! Wiem, że ta historia brzmi prestiżowo, ale ten naszyjnik był tańszy niż cena produktu z produkcji masowej... Lubię też oglądać pokazy mody. To jedna z moich głównych inspiracji, kiedy zaczynam pracę nad show koncertowym. Zresztą, moda i muzyka zawsze były nierozłączne. 

Jakie jest twoje podejście do technologii - co Cię w niej kręci?

Technologia na pewno pomaga mi w wielu kwestiach, np. zmniejsza ilość rzeczy, które mam do zapamiętania. Zawsze mogę zapisać sobie coś ważnego w notatkach/kalendarzu i zrzucić to z przysłowiowego „ramu”. Takich momentów, w których technologia znacząco zmieniła mój poziom komfortu życia, jest wiele. 

W jaki sposób korzystasz ze smartfona? 

Nałogowy. :)

Smartfon z klapką – hit czy kit?

Smartfon z klapką to totalny HIT!

Ostatnio wzięłaś udział w pięknej sesji zdjęciowej autorstwa Łukasza Dziewica. Co sądzisz na temat nowego smartfona motorola razr 40 ultra? 

Właśnie się zapoznajemy! W ramach tego mojego użytkowania uważam, że ta klapka jest świetna. Poza tym... (mam nadzieje ze nikt mi tego nie wykreśli ;) ) wydaje mi się, że potrzebujemy przerw od bycia online. Motorola razr 40 ultra jakoś pomaga mi dzielić ten czas, kiedy używam telefonu na poważnie, a kiedy po prostu z przyzwyczajenia coś sobie scrolluję. Bardzo mi się to podoba, bo czas spędzony przed ekranem jest wtedy efektywniejszy, dzięki temu mam bardziej zadbane żyćko. 

Jak zapatrujesz się na (tak popularne ostatnio) modowe powroty do przeszłości? Jesteś fanką klimatu lat 90.?

Lata 90. tak – ale bardziej modowo. Muzycznie zdecydowanie bardziej 80.

Fot. Łukasz Dziewic

Nowy, designerski smartfon z klapką kupisz TUTAJ