Kiedy jesteś gwiazdą, szczególnie zależy ci na perfekcyjnej cerze – zdrowej, promiennej i – co tu kryć – wiecznie młodej. Więc to właśnie do jej pielęgnacji gwiazdy przywiązują szczególnie dużą wagę. I choć czasem mają na to swoje własne sposoby (jak na przykład Mariah Carey, która regularnie kąpie się... w mleku), jest coś co je łączy. Wszystkie używają jednego kosmetyku. Nie jest to jednak produkt konkretnej marki, chodzi po prostu o krem z filtrem. To właśnie on jest podstawą codziennej pielęgnacji każdej hollywoodzkiej gwiazdy.

Krem z filtrem – podstawa codziennej pielęgnacji gwiazd. Używają go Drew Barrymore, Kaia Gerber czy Nicole Kidman

Rekordy bije Nicole Kidman, która w jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu „Allure” przyznała, że używa kremu z ekstremalnie wysokim filtrem – SPF 100. I nakłada go na twarz aż co 90 minut! Zdradziła także, jaki konkretnie produkt ma w swojej kosmetyczce. Mowa o kremie z filtrem Ultra Sheer Dry-Touch SPF 100 marki Neutrogena.

4 kosmetyki, bez których Hailey Bieber nie wyobraża sobie życia >>>

Od kremu z filtrem uzależniona jest także Drew Barrymore. Ona z kolei stawia na emulsję przeciwsłoneczną Clinique, zawierająca minerały. 

Do regularnego używania kremów z filtrem przyznaje się także Charlize Theron. jej ulubieniec to serum z filtrem Anthelios Aox francuskiej marki dermokosmetyków La Roche-Posay. Jej produkty bez trudu znajdziecie także w Polsce, na przykład w aptekach.
Najmłodszą fanką kremów w zestawieniu jest Kaia Gerber, która doskonale wie, że kremów z filtrem należy używać już, będąc nastolatką. W końcu to własnie szkodliwy wpływ promieni słonecznych jest jedną z najpoważniejszych przyczyn starzenia się skóry. Niedoczekanie! Top modelka sięga po Protect Mineral Radiance UV Defense SPF50 marki SkinCeutikals, kosmetyk o mineralnej formule, który szczególnie polecany jest osobom o skórze wrażliwej. A wy jakich kremów z filtrem używacie?