Pielęgnacja to bardzo indywidualna sprawa. Przekonałam się o tym wielokrotnie, testując nowości od znanych i cenionych marek, a także korzystając z poleceń innych osób, chociażby moich przyjaciółek. Niektóre kosmetyki, które działają cuda u innych, nie przynoszą pożądanych efektów u nas. Albo odwrotnie. Jednak zdarzają się prawdziwe beauty perełki. Jedną z nich jest krem nawilżający na bazie protein. Najpierw zachwycił mnie, a później moich rodziców. Teraz zajmuje honorowe miejsce w kosmetyczkach każdego z nas. 

Tego kremu nawilżającego używam nie tylko ja, ale również moi rodzice

Krem nawilżający, o którym mowa, to Protini™ Polypeptide Cream od Drunk Elephant. Zaczęłam używać go blisko dwa lata temu. Niedługo później sięgnęła po niego moja mama. Potem mój taka przekonał się do tego produktu. Choć potrzeby naszej skóry różnią się (chociażby ze względu na wiek), każdy z nas zachwycił się bestsellerem amerykańskiego brandu kosmetycznego. 

Bazujący na proteinach krem nawilżający marki Drunk Elephant, zawiera kompleks dziewięciu peptydów sygnałowych. Dzięki temu doskonale ujędrnia, uelastycznia i regeneruje skórę. Co więcej, formuła tego kosmetyku do pielęgnacji została wzbogacona o ekstrakt komórek macierzystych grzybienia karłowatego. Czyli składnik znany ze swoich właściwości nawilżających i kojących, źródło (zbawiennych dla cery) antyoksydantów. 

Lubię ten krem, ponieważ przynosi realne, zauważalne efekty – przyznała moja mama. Działa. To jeden z najlepszych kosmetyków w mojej męskiej kosmetyczce – stwierdził mój tata. Ja – posiadaczka skóry wrażliwej – też przekonałam się o jego skuteczności. Muszę przyznać, że jest świetny pod makijaż. Poza tym nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała o jego opakowaniu. Za sprawą wbudowanej w nie pompki cały proces korzystania z tego produktu staje się bardziej higieniczny. 

Krem nawilżający Drunk Elephant Protini™ Polypeptide Cream – opinie 

Oczywiście, krem Drunk Elephant ma o wiele więcej fanek i fanów na całym świecie. To, że działa, potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientek oraz klientów. 

Polecam i uwielbiam ten krem. Używam tego kremu od ponad roku. Dla mojej starzejącej się i suchej skóry jest idealny. nawilża i odżywia. Dobry do makijażu – napisała Alina na stronie perfumerii Sephora.

Idealny! Super nawilżający, wyrównuje koloryt skóry. Nie uczulił mnie, bardzo lubię – napisała Patrycja na stronie perfumerii Sephora.

Krem nawilżający do twarzy

Krem nawilżający to must-have w każdej kosmetyczce. Niezależnie od wieku czy kondycji skóry. Oto inne produkty o tego typu właściwościach, na które warto zwrócić uwagę.