Jeśli zdawało się wam, że z jakiegoś powodu lakier do paznokci nie jest dobrym prezentem, obstawiamy, że nie tylko zmienicie zdanie, ale też w pierwszej kolejności kupicie go dla siebie. O co dokładnie chodzi? O lakier Sally Hansen, który sprzedaje się co 2 minuty!

Co decyduje o tym, że jest bestsellerem? Konsystencja, to, jak szybko wysycha, jak się rozprowadza i jak długo się utrzymuje – wszystko schodzi na drugi plan względem najważniejszej w tym wypadku kwestii, czyli koloru! Plus fakt, że murem stoją za nim rzesze wielbicielek.

Nie bez kozery złotawo-różowy ciepły odcień Miracle Gel Terra Coppa od Sally Hansen jest jednym z najbardziej pożądanych kolorów ostatnich tygodni – wygląda pięknie niezależnie od tego, jaki macie kolor skóry (i jaki odcień). I ma to odzwierciedlenie w liczbach: zgodnie z raportami firmy każda kolejna butelka tego cuda wędruje w ręce  klientki co 2 minuty, co daje rocznie 262 800 sprzedanych sztuk. Jeśli to wciąż nie przemawia wam do wyobraźni, mamy coś jeszcze:  gdyby opróżnić sprzedane buteleczki Terra Copa z zawartości, różowo-złotawa masa przykryłaby powierzchnię 183 boisk do piłki nożnej!

Być może jest to niczym w porównaniu z ulubionym lakierem królowej Elżbiety od Essie, który trafia w ręce amatorek najmodniejszego manicure co pól minuty, ale przyznacie, że popularność tego od Sally Hansen mówi sama za siebie. I nawet jeśli nie był to wasz ulubiony odcień, spróbujcie wyobrazić go sobie na swoich paznokciach. Dobrze  myślimy, że właśnie sprawdzacie gdzie go kupić? Jeśli zastanawiacie się nad ceną, podpowiadamy: wydacie na niego nie więcej niż 30 złotych.