Ten róż do policzków to absolutny bestseller. Być może dlatego, że – jak podają plotki – używa go sama Kylie Jenner (nie wiadomo, czy jest to prawdą, ale fama poszła i nie da się już tego zatrzymać). Być może także dlatego, że filmiki na jego temat na TikToku w mgnieniu oka stają się wiralem. Najprawdopodobniej jednak dlatego, że jest po prostu świetny! O jaki kosmetyk chodzi i na czym polega jego fenomen? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Najlepiej sprzedający się róż do policzków? Backstage Rosy Glow, Dior

Mimo że nie należy do najtańszych, to jeden z najlepiej sprzedających się różów wszech czasów. To tylko świadczy o tym, że jest wart swojej ceny. Mowa o różu Backstage Rosy Glow od Diora, który na rynku pojawił się w 2018 roku i od tego czasu nieustająco zachwyca. Po pierwsze, pięknym różowym kolorem w odcieniu gumy balkonowej, który na policzkach wygląda bardzo naturalnie. Po drugie, niewielkim rozmiarem, dzięki, któremu bez trudu zmieści się w każdej torebce (i tak efektownym opakowaniem, że będziesz po niego sięgała z dumą). Po trzecie, i najważniejsze, ze względu na właściwości – ten róż do policzków perfekcyjnie dostosowuje się do skóry, niezależnie od tego jaką masz cerę! I właśnie w tym tkwi jego największy fenomen.

Jak on to robi? Już wyjaśniamy. To zasługa technologii Color Reviver, dzięki której róż wrażliwy jest na temperaturę i poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu perfekcyjnie się z nią stapia i dopasowuje do karnacji. Efekt naturalnie zaróżowionych policzków gwarantowany! Tym bardziej, że możliwe są różne poziomy intensywności koloru – wszystko zależy od tego, jak dużo kosmetyku zaaplikujesz na skórę. 

„W zależności od tego, jak moja cera jest opalona, ten produkt prezentuje się na skórze za każdym razem inaczej. Jeszcze nie spotkałam się z taką formułą” – o różu Diora możemy przeczytać w internecie. Obok komentarzy typu: „To najpiękniejszy róż w mojej kolekcji”. 

Tańsze odpowiedniki różu od Diora – gdzie kupić?

Właściwie, ponadprzeciętna cena jest jedyną wadą tego kosmetyku, choć niewątpliwie kto kupi, nie pożałuje. Jeśli jednak szukacie tańszych odpowiedników, przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziecie róże do policzków, które są równie godne polecenia. Sprawdziłyśmy na własnej skórze!