Uwielbiamy maseczki w płachcie - stanowią nieodłączny element naszych rytuałów urodowych. Na rynku dostępnych jest wiele produktów tego typu. Niestety często różnią się od siebie rozmiarem albo materiałem, z którego zostały wykonane. W związku z tym nie zawsze dopasowują się idealnie do kształtu twarzy. Znacie to z autopsji? W takim razie mamy dla was dobrą wiadomość. Istnieje pewien trik, dzięki któremu szybko i bez żadnych problemów ułożysz maseczkę w płachcie na skórze. Teraz robi furorę na Instagramie oraz TikToku. 

Ten trik sprawi, że maseczka w płachcie lepiej dopasuje się do kształtu twarzy

Genialny w swej prostocie. O urodowym triku z mediów społecznościowych, dzięki któremu maseczka w płachcie lepiej dopasowuje się do kształtu twarzy, mówią (i piszą) teraz wszyscy. Zupełnie nas to nie dziwi. Na czym polega? Odpowiedź znajdziecie w poniższym wideo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@glowwithava)

Jeśli chcecie, aby maseczka w płachcie przylegała perfekcyjnie do skóry, skorzystajcie ze sposobu wypromowanego przez influencerkę posługującą się nickiem @glowwithava na Instagramie. Sięgnijcie po nożyczki, a następnie przetnijcie materiał, z którego została wykonana, w trzech miejscach. A konkretnie: na wysokości oczu, między nosem a ustami, jak również na brodzie. Ułóżcie przecięte fragmenty tkaniny na twarzy i voilà

Nadal szukacie dobrej maseczki w płachcie? Chcecie uzupełnić zawartość swojej kosmetyczki? W takim razie zerknijcie poniżej. Oto zestawienie naszych ulubionych produktów. Są skuteczne, przyjemne dla skóry, a do tego dostępne w bardzo korzystnych cenach.