Jedną z niewielu rzeczy, jakich Meghan Markle nie będzie musiała porzucać czy zmieniać w związku ze swoją nową rolą jest makijaż. Aktorka zawsze miała zamiłowanie do raczej dyskretnego, podkreślającego jej atuty make upu i na taki też zdecydowała się w dniu ślubu. I trzeba przyznać, że była to naprawdę dobra decyzja.

ZOBACZ TAKŻE: Ta szminka to ulubiony kosmetyk Meghan Markle do makijażu. Kupicie ją za ok. 110 złotych >>>

Lydia Sellers makijażystka, pod której opieką aktorka pozostawała na planie Suits zdradziła, że w jej kosmetyczce znajdziemy nie tylko kosmetyki z najwyższej półki. Wiadomo, że ulubioną szminką Meghan jest ta od Charlotte Tilbury w odcieniu Very Victoria (kosztuje ok. 110 zł, ale niestety jest nie do kupienia u nas). Delikatny naturalny róż szminki to gwarancja, że ta sympatia przetrwa – surowa dworska etykieta nie pozwala na ekstrawagancje, ale odcień nude będzie jak najbardziej na miejscu.

A co z makijażem oczu? Ulubiony tusz Markle dostaniecie w każdej drogerii za ok. 25 zł. Co ciekawe, Maybelline Lash Sensational Luscious Mascara , który jest odkryciem samej Meghan okazał się na tyle dobry, że zagościł na stałe w kuferku Lydii Sellers. Czym się wyróżnia? Wydłuża i pogrubia rzęsy, a dodatkowo je pielęgnuje. I co ważne, wydacie na niego nie więcej niż 30 złotych. Spróbujecie?

ZOBACZ TAKŻE: Lakier do paznokci, którego użyła Meghan Markle na swój ślub kosztuje 30 złotych i kupicie go w Rossmannie! >>>