Powołując się na badania opinii publicznej przeprowadzone przez amerykańską firmę Nielsen, tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational Sky High jest liderem wśród wszystkich maskar w Polsce. Status bestsellera, który niezmiennie utrzymuje do dzisiaj, jest tylko potwierdzeniem tego, że Polki i Polacy najchętniej sięgają właśnie po niego. Szerokim echem odbił się też za granicą do tego stopnia, że stał się viralem na TikToku. Czemu zawdzięcza swój sukces?

Tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational Sky High – opis

Tej marki nie trzeba przedstawiać, ale stworzony przez nią tusz do rzęs zasługuje na szczególną atencję. Maybelline Lash Sensational Sky High to wydłużający tusz do rzęs, który nadaje im wachlarzową objętość. Doskonale akcentuje, maksymalnie wydłuża, a dodatkowo finezyjnie podkręca rzęsy, co przypomina tzw. efekt pawiego ogona. Jego uzyskanie umożliwia uzupełniająca się współpraca intensywnie czarnej formuły tuszu i elastycznej, stożkowej szczoteczki. Dzięki takiemu kształtowi dociera nawet do najkrótszych rzęs w kącikach oczu, które bywają najtrudniej osiągalne. Precyzyjnie rozczesuje rzęsy i równomiernie pokrywa je tuszem bez efektu sklejenia, dzięki czemu sprawiają wrażenie grubszych i zagęszczonych. W formule tuszu znajdziemy nawilżający i odżywiający ekstrakt z bambusa oraz wosk pszczeli, który zmiękcza, wygładza i wzbogaca rzęsy o subtelny połysk.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Mimo że ten tusz do rzęs nie jest wodoodporny, nie można odmówić mu wręcz żelaznej trwałości. W ciągu dnia nie rozmazuje się, nie kruszy i nie odbija na powiece. Jest odporny na ścieranie do tego stopnia, że niekiedy stanowi wyzwanie nawet dla demakijażu. Jednak jeśli wodoodporność jest dla was jednym z podstawowych kryteriów przy wyborze tuszu do rzęs, warto postawić na wersję Waterproof.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Wydłużający tusz do rzęs Maybelline Sky High – opinie

O tuszu do rzęs Maybelline Sky High krążą już tysiące opinii internautek i internautów. Najwięcej uwagi poświęca się w nich spektakularnemu efektowi wydłużenia rzęs, ale podkreśla się też jego trwałość. Nie sposób szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi, ale kilka z nich zamieszczam poniżej.

Pięknie wydłuża rzęsy. Wystarczyła mi jedna warstwa, co się rzadko zdarza – napisała @Marysia na stronie drogerii Superpharm.

Nie spodziewałam się, że ten tusz będzie tak genialny. Nie skleja rzęs, za to pięknie je wydłuża. Zdecydowanie jest to najlepszy tusz, jakiego kiedykolwiek używałam – uznała @Aleksandra na stronie drogerii Hebe.

Cudowna maskara, mój nowy must have w kosmetyczce! – napisała @Joanna na stronie drogerii Cocolita.

Inne wydłużające tusze do rzęs