Jeśli także dla was początek lata przypieczętowuje znalezienie najciekawszej limitowanej kolekcji sezonu, mamy dla was dobrą wiadomość: chociaż kalendarzowe lato się jeszcze nie rozpoczęło, możecie zakończyć poszukiwania -  ten zestaw w kolorach tęczy od Too Faced to wszystko, czego potrzebujecie w letnich kosmetyczkach!

ZOBACZ TAKŻE: Aktualne promocje w Rossmannie, Super-Pharm, Hebe - co warto kupić? >>>

Co wchodzi w jego skład? Duży pędzel do strobingu Magic Rainbow, którym po spryskaniu twarzy specjalną mgiełką Festival Refresh Makeup Spray aplikujemy rozświetlacz. Gwarantujemy, że jedno i drugie trafi w gust wszystkich miłośniczek makijażowych nowości, a paletka z jednorożcem zagości na waszej półce z kosmetycznymi perełkami na stałe.

Jak to działa? Wystarczy nałożyć cienie na pędzel i przeciągnąć nimi wzdłuż tęczowego łuku pudru rozświetlającego Rainbow Strobe tak, aby kolory kosmetyku odpowiadały kolorom pędzla. Dalej aplikujemy na szczyt kości policzkowej róż na górze, a fiolet u dołu, tuż przy zagłębieniu poniżej kości policzkowej. Dla uzyskania efektu pryzmy możemy zmieszać kolory i wtedy musnąć twarz zdecydowanych ruchem.

I nie tylko kolory zawrócą wam w głowie! Formuła rozświetlacza wzbogacona jest proszkiem z różowego kwarcu, który odpowiada za jego oszałamiający zapach. Spróbujecie?

ZOBACZ TAKŻE: Do czego służy owalna szczoteczka do makijażu? >>>

 

Zobacz także: