Powiedzmy sobie szczerze: zdecydowana większość z nas nie wyobraża sobie życia bez smarfona. To nieodłączny towarzysz naszej codzienności. Nie tylko pozwala nam kontaktować się z bliskimi, ale również dostarcza informacji, rozrywki, pozwala rozwijać swoje pasje i talenty. Coraz częściej używamy telefonów komórkowych do celów zawodowych, na przykład do profesjonalnej obsługi mediów społecznościowych. W takim wypadku potrzebujemy świetnego aparatu, dostępu do internetu, mocnej baterii oraz wystarczającej ilości pamięci, aby zainstalować programy do szybkiej obróbki zdjęć. Marka Huawei ma w swojej ofercie smarfony, które spełniają wszystkie te wymagania (i wiele innych). Co więcej, modele Huawei P40 lite i P40 lite E, bo właśnie o nich mowa, są dostępne teraz w bardzo korzystnych cenach.

Teraz smartfony Huawei są dostępne w bardzo korzystnych cenach! Takiej promocji jeszcze nie było

Marka Huawei wprowadziła do sprzedaży dwa smartfony z najnowszej serii P – modele P40 lite i P40 lite E. Oba są dostępne teraz w niezwykle korzystnych cenach. Huawei P40 lite kosztuje 999 zł, natomiast cena modelu P40 lite E wynosi 699 zł. To nie wszystko! Do 25 marca 2020 roku trwa przedsprzedaż. W związku z tym, zamawiając jeden z tych smartfonów od Huawei, za 1 zł otrzymacie inteligentną opaskę do monitorowania aktywności fizycznej - Huawei Band 4 Pro lub Huawei Band 4 (w przypadku P40 lite E) – bardzo modny, a zarazem praktyczny gadżet dla sportowych freaków i nie tylko. Wszyscy klienci będą mogli skorzystać także z bogatej oferty serwisowej. Możecie być pewni, że marka Huawei zadba o wasz smartfon w razie jakichkolwiek problemów.

Smartfony Huawei P40 lite i P40 lite E – dlaczego zasługują na miano wyjątkowych?

Korzystna cena to zaledwie jedna z licznych zalet produktów Huawei. Model P40 lite charakteryzuje się potężną optyką (48 MP) – jest bowiem smartfonem fotograficznym. Ma również dużą pamięć (6 GB RAM + 128 GB ROM) i bardzo pojemną baterię (4200 mAh). Dzięki temu możecie korzystać ze smartfonu bez ograniczeń i nie przejmować się jego ciągłym ładowaniem. Model P40 lite E to nieco tańszy, a zarazem najmłodszy członek rodziny Huawei. Podobnie jak w przypadku smartfonu P40 lite, model P40 lite E jest wyposażony w potrójny aparat o rozdzielczości 48 MP. Ma również wyświetlacz o rozmiarze 6,39 cala i formacie 19,5:9, co pozwala użytkownikowi cieszyć się maksymalnie dużą powierzchnią do wyświetlania treści. Czy mogłoby być lepiej?

Nowe smartfony Huawei P40 lite i P40 lite E można kupić m. in. w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl.