The Crown powraca! Ale w zupełnie odmienionej wersji. Twórcy serialu założyli bowiem, że obsada będzie się zmieniać co dwa sezony. W związku z tym, w roli królowej Elżbiety II nie zobaczymy już Claire Foy, ale Olivię Collman – brytyjską aktorkę i laureatkę Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie Faworyta. Matta Smitha, czyli serialowego księcia Filipa, zastąpi Tobias Menzies, a księżniczkę Małgorzatę zagra Helena Bonham Carter. Fabuła trzeciego sezonu The Crown obejmie lata 1964-1977. Tym razem twórcy serialu postanowili skupić się na losach dzieci królowej Elżbiety II – księżniczki Anny i księcia Karola. Co jeszcze czeka nas w nowym sezonie The Crown? Niestety, wciąż nie znamy zbyt wielu szczegółów związanych z produkcją. Wiemy natomiast, kiedy nastąpi emisja nowych odcinków!

The Crown 3: Znamy datę premiery nowego sezonu serialu Netflixa

Od tygodni w mediach krążyły plotki związane z datą premiery nowego sezonu The Crown. Tobias Menzies (serialowy książę Filip) zdradził w jednym z wywiadów radiowych, że prace na planie trzeciej serii serialu zakończyły się, a nowe odcinki zostaną wyemitowane w listopadzie tego roku. Nie znaliśmy jednak dokładnej daty premiery. Aż do wczoraj. Netflix Polska opublikował na Instagramie teaser trzeciego sezonu The Crown z serialową Elżbietą II w roli głównej. W opisie krótkiego wideo czytamy: Olivia Colman naszą królową. 3 sezon The Crown już 17 listopada. Nie możemy się doczekać premiery!

Nowe zdjęcia z 3. sezonu „The Crown”! Zobaczcie, jak wygląda Helena Bonham Carter jako księżniczka Małgorzata i Ben Daniels w roli jej męża >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Olivia Colman naszą królową. 3 sezon The Crown już 17 listopada.

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Sie 12, 2019 o 6:12 PDT