MATERIAŁ PARTNERA

The Designer Gallery to nowopowstała przestrzeń w Galerii Mokotów, dedykowana  tym, dla których moda jest fascynacją, a w ulubionych miejscach zakupów szukają inspiracji. W Galerii Mokotów od dawna są obecne bardzo cenione  marki jak np.; Bizuu, Bohoboco, Lidia Kalita, La Mania, Mokobelle, Pinko, Patrizia Pepe, czy butik z propozycjami  od Roberta Kupisza. Teraz  dołączyły do nich kolejne, długo oczekiwane, niedostępne do tej pory w Polsce światowe marki modowe np. Uterqüe, &Other Stories czy Butik Dior! W ramach nowego konceptu  nazwanego The Designer Gallery przestrzeń warszawskiej Galerii Mokotów została wzbogacona  również o sklepy typu pop up store polskich projektantów: MMC, Chylak, Le Petit Trou.

Na oficjalnym otwarciu w ubiegłym tygodniu nie zabrakło modowych inspiracji, świetnej muzyki, artystycznej atmosfery i wielu gwiazd. Wieczorne spotkanie wypełnił pokaz mody marek i projektantów obecnych w The Designer Gallery.  Zachwyt publiczności budziły zarówno stylizacje Agnieszki Ścibior jak i makijaże przygotowane przez profesjonalistów z Sephora. Niezwykłe widowisko przygotowała Kasia Sokołowska. Ceniona reżyserka pełni rolę Dyrektora Artystycznego projektu –czuwa nad stroną artystyczną  i aranżacją przestrzeni nowej strefy, wybiera najbardziej obiecujące marki, które pojawiły się w nowej przestrzeni.  Moda wg. Galerii Mokotów to nie tylko ubrania, ale również wspomniana już przestrzeń. Pomiędzy butikami napotkamy instalacje Izabeli Bołoz – inspirujące strefy, które intrygują i zachwycają tych, którzy przyszli tu w poszukiwaniu wrażeń i zakupów z najwyższej półki.  Jak podkreślają organizatorzy,  osoby odwiedzające Galerię Mokotów oprócz  bardzo dobrej  oferty marek oczekują również odpowiedniej atmosfery i taką niewątpliwie tworzy nowa przestrzeń .The Designer Gallery jest doskonałym połączeniem sztuki i mody.

W grudniowy wieczór wśród gości byli m.in. Agnieszka Woźniak – Starak, Hanna Lis, Marta Kuligowska, Jessica Mercedes, Lidia Popiel oraz Karolina i Piotr Ferenstein – Kraśko. Pośród gości znaleźli się również polscy projektanci, wśród nich m.in. Joanna Przetakiewicz, duet Bohoboco: Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach, Zuzanna Wachowiak z Bizuu, Zofia Chylak, Lidia Kalita, duet MMC: Ilona Majer i Rafał Michalak.