Gala wręczenia jednych z najważniejszych nagród w branży mody, czyli British Fashion Awards 2019, za nami. Kto triumfował wczoraj w londyńskim Royal Albert Hall? Wśród nagrodzonych osób znalazła się Naomi Campbell. 49-latka zwyciężyła w kategorii Ikona Stylu. Natomiast Adut Akech odebrała statuetkę dla Modelki Roku. Co więcej, podczas gali Brtitish Awards 2019 uczczono pamięć zmarłego w lutym Karla Lagerfelda. Organizatorzy ceremonii złożyli hołd legendarnemu projektantowi, doceniając tym samym jego twórczość.

Wczorajszy wieczór należał jednak do włoskiego brandu Bottega Veneta, który został nagrodzony w kategorii Marka Roku, a także jego dyrektora kreatywnego – Daniela Lee. W ręce ulubionego projektanta gwiazd i influencerek trafiły statuetki dla Projektanta Roku, Projektanta Akcesoriów Roku, a także Brytyjskiego Projektanta Odzieży Damskiej Roku. To ogromne wyróżnienie! Nagrody wręczyły mu Naomi Watss, Karen Elson i Emma Robers. Kto jeszcze pojawił się na gali?

British Fashion Awards 2019: Rihanna, A$AP Rocky, Irina Shayk i inne gwiazdy na czerwonym dywanie

Na gali British Fashion Awards 2019 nie mogło zabraknąć przedstawicieli branży modowej, a także światowej sławy gwiazd. Wśród nich znalazła się Rihanna, której marka – Fenty została wyróżniona w kategorii Urban Luxe. Wokalistka i projektantka pozowała na ściance w towarzystwie A$AP Rocky’ego. Natomiast do grona najlepiej ubranych gwiazd na British Fashion Awards 2019 należą Irina Shayk, Julia Roberts, Alexa Chung i Rosie Huntington-Whiteley. Warto wspomnieć, że modelka miała na sobie metaliczną suknię, którą zaprojektował Daniel Lee dla marki Bottega Veneta. Wyglądała olśniewająco! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Odpowiedź na to pytanie poznacie, zaglądając do naszej galerii – na górze strony.

American Music Awards 2019: najpiękniejsze stylizacje gwiazd. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? >>>