Noah Centineo, Camila Mendes oraz Laura Marano w jednym filmie? The Perfect Date, czyli nowa komedia romantyczna Netflixa zapowiada się bardzo interesująco! Co zobaczymy na ekranie? Na razie wiemy, że bożyszcze nastolatek – Noah Centineo (gwiazda filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam oraz Sierra Burgess jest przegrywem) wcieli się w rolę Brooksa Rattigana, który stara się zdobyć pieniądze, aby rozpocząć studia. Chcąc to uczynić, chłopak tworzy nietypową aplikację randkową, a następnie za jej pośrednictwem umawia się z różnymi dziewczynami – niestety za każdym razem udając kogoś innego. Oczekujemy ciekawych zwrotów akcji, klasycznego happy endu i po prostu nie możemy doczekać się premiery The Perfect Date! A ta zbliża się wielkimi krokami.

The Perfect Date – kiedy premiera?

Pierwsze informacje dotyczące The Perfect Date wskazywały na to, że premiera filmu odbędzie się dopiero latem. Mamy jednak dla was dobrą wiadomość! Nowa produkcja Netflixa pojawi się na platformie już 12 kwietnia 2019 roku. To znaczy, że Noah Centineo zobaczymy na naszych ekranach już za niewiele ponad miesiąc!

„Do wszystkich chłopców, których kochałam” - sequel potwierdzony! Kiedy premiera 2. części filmu Netflixa? >>>

Pod względem premier filmowych i serialowych kwiecień zapowiada się niezwykle interesująco. Oprócz filmu z Noah Centineo, Camilą Mendes i Laurą Marano w rolach głównych, na Netflixie pojawi się również kolejna część serialu Chilling Adventures of Sabrina. Podobno nowe odcinki, poświęcone przygodom nastoletniej czarownicy będą jeszcze bardziej mroczne i tajemnicze. Jeżeli chodzi o premiery spoza amerykańskiej platformy, to także w kwietniu będziemy mogli obejrzeć finałowe odcinki Gry o Tron. To będzie naprawdę mocne uderzenie! Czas chyba przygotować popcorn (i może też wziąć wolne w pracy, bo zarwane noce gwarantowane!).

„Stranger Things 3” - w końcu znamy datę premiery! >>>