We wrześniu Natalia Nykiel ogłosiła, że zawiesza swoją karierę muzyczną i wyjeżdża na studia do Portugalii. Jak zapowiedziała – tak zrobiła. Na oficjalnym profilu na Instagramie wokalistki pojawiło się kilka zdjęć z plaży w Lizbonie i okolic. Natalia Nykiel wyglądała na bardzo szczęśliwą! Właśnie dlatego nie spodziewaliśmy się, że… wróci na scenę po niespełna dwóch miesiącach. A jednak! Natalia Nykiel postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Gwiazda wystąpiła gościnnie podczas jednego z odcinków 10. edycji The Voice of Poland. Co więcej, nagrała nowy album! Materiał z krążka Origo absolutnie zachwycił fanów i krytyków muzycznych. Czy kolejny sukces sprawi, że Natalia Nykiel zostanie w Polsce na dłużej? Piosenkarka na razie nie zabrała głosu w tej sprawie. Ale w mediach pojawiły się doniesienia, według których Natalia Nykiel miała otrzymać interesującą propozycję.

The Voice of Poland: Natalia Nykiel nową jurorką programu?

Jak podaje serwis Pudelek, TVP chce, aby Natalia Nykiel została nową jurorką The Voice of Poland. Podobno zaproponowano jej rekordowo wysoką sumę – sięgającą miliona złotych. Natalia Nykiel ma mieć również zagwarantowane loty biznes-klasą z Warszawy do Lizbony, gdzie kontynuuje studia.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą „The Voice of Poland”! >>>

Kogo ma zastąpić Natalia Nykiel? Jeżeli wokalistka przyjmie propozycję TVP, prawdopodobnie zasiądzie w fotelu Margaret. Autorka hitu Thank You Very Much kilka dni temu postanowiła zawiesić swoją karierę. W oficjalnym oświadczeniu piosenkarki czytamy, że musi odpocząć od spraw zawodowych i skupić się na własnym zdrowiu. Chce również zniknąć z mediów społecznościowych. Musimy jednak uspokoić wszystkich fanów Margaret. Gwiazda obiecała, że wróci, gdy rzeczywiście się zrelaksuje.