To, że Bella Hadid i The Weeknd wrócili do siebie, potwierdzili już jakiś czas temu. Najpierw na swoich kanałach społecznościowych, a następnie paparazzi przyłapali ich spacerujących razem po ulicach Nowego Jorku w październiku tego roku. Modelka i kanadyjski wokalista spędzili też wspólnie tegoroczne Halloween, swoją drogą, w bardzo efektownych przebraniach - Bella i Abel wystylizowali się na bohaterów filmu Sok z żuka w reżyserii Tima Burtona. Po tym nikt już nie miał wątpliwości, że ta dwójka znowu czuje się świetnie w swoi towarzystwie i aż trudno uwierzyć, że kiedyś zakończyli swój związek. A miało to miejsce w listopadzie 2016 roku. Następnie Abel Tesfaye zaczął umawiać się z Seleną Gomez, z którą zadebiutował jako para na czerwonym dywanie podczas Met Gali 2017. Ich związek jednak nie trwał długo, bo zaledwie 10 miesięcy. Po zerwaniu Selena zaczęła być widywana w towarzystwie swojego byłego chłopaka, Justina Biebera. A The Weeknd? Cóż, także w towarzystwie swojej eks. Wyszło na to, że rozłąka była potrzebna modelce i wokaliście, by dojść do wniosku, że nie mogą bez siebie żyć. Po początkowych plotkach o tym, że rzekomo do siebie wrócili, szybko zaczęliśmy dostawać twarde dowody na ten temat.

Victoria’s Secret 2018: polska stacja telewizyjna pokaże relację z Victoria's Secret Fashion Show 2018. Znamy datę i godzinę emisji! >>>

The Weeknd i Yolanda Hadid dopingowali wspólnie Bellę na wybiegu Victoria's Secret 2018 

Teraz kolei mamy dowody na to, że The Weeknd traktowany jest już jak członek rodziny Hadid. A utwierdziły nas w tym przekonaniu zdjęcia z wczorajszego pokazu Victoria's Secret 2018 w Nowym Jorku. Bella Hadid była jedną z modelek biorących udział w show, podobnie zresztą jak jej siostra, Gigi. Ale to młodsza z sióstr miała na widowni podwójne wsparcie w postaci mamy, Yolandy, a także chłopaka. Yolanda i Abel siedzieli razem, żywo dyskutowali, a kiedy Bella miała swoje 5 minut na wybiegu, krzyczeli w jej stronę. Ale cute! Następnie wszyscy udali się na after party, gdzie wspólnie pozowali do zdjęć. Znajdziecie je w naszej galerii! 

Oto, dlaczego Dylan Sprouse jest najlepszym chłopakiem na świecie >>>