Czyżby Bella Hadid i The Weekend byli kolejnym przykładem tego, że stara miłość naprawdę nie rdzewieje? Nie tak dawno ta dwójka została przyłapana razem na festiwalu Coachella, na którym okazywała sobie uczucia w postaci pocałunków. Jednak później, kiedy w sieci rozgorzała dyskusja o tym, czy do siebie wrócili, modelka stanowczo zaprzeczała, że nic takiego nie miało miejsca. A w mediach rozpisywano się, że może była to jednak modelka i DJ-ka, Chantel Jeffries. Ale jakoś nie chce się nam w to wierzyć, zwłaszcza po tym, co wydarzyło się wczoraj w Cannes.

Na Lazurowym Wybrzeżu trwa właśnie święto kina w postaci 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, w związku z czym zjechało się tam mnóstwo gwiazd, nie tylko kina. Jak się okazuje, do Francji dotarła również młodsza z sióstr Hadid, a także kanadyjski muzyk. Nie wiemy, czy przylecieli tam razem, czy nie, ale jedno jest pewne - na jednej z imprez można było zobaczyć ich w swoim towarzystwie, a paparazzi uchwycili parę także w gorącym pocałunku. I tym razem Belli nie będzie już tak łatwo zaprzeczyć, że do niczego nie doszło, bo zdjęcia z prędkością światła trafiły do sieci - możecie je zobaczyć m.in. na serwisie E! News. 

ZOBACZ TAKŻE: Bella Hadid przyłapana na gorącym pocałunku z... inną modelką!

Jeśli przegapiliście kilka odcinków telenoweli pt. Bella Hadid&The Weeknd, z przyjemnością przypomnimy Wam, co działo się do tej pory. Modelka i muzyk zaczęli być widywani razem w kwietniu 2015 roku. W maju 2016 roku pojawili się oficjalnie jako para na Met Gali, ale już w listopadzie tego samego roku zerwali. Mówiło się o tym, że Bella nie może zapomnieć o byłym chłopaku i wciąż go kocha, czego dowodem mogło być choćby ich słynne spotkanie na wybiegu Victoria's Secret - pamiętacie tę wymianę spojrzeń?! Okazało się jednak, że jeszcze będąc z Hadid, Abel Tesfaye mógł randkować z Seleną Gomez. A już w grudniu 2016 roku muzycy nie kryli, że coś ich łączy. Ci również postanowili oficjalnie zadebiutować jako para na Met Gali, ale podobnie, jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszego związku Kanadyjczyka, kilka miesięcy później, w październiku 2017 był on już singlem. Wtedy zaczęto go łączyć z innymi dziewczynami z show-biznesu, jak choćby Katy Perry. Ale mówiło się też, że nadal jest bardzo blisko z Bellą, ba - nawet bywa u niej w domu. I tym sposobem dotarliśmy do tych najbardziej aktualnych epizodów. Będziecie śledzić kolejne? Bo my na pewno! 

ZOBACZ TAKŻE: The Weeknd na nowej płycie śpiewa o Selenie Gomez? Posłuchajcie i oceńcie sami!