The Weeknd i Bella Hadid przez długi czas uchodzili za jedną z najgorętszych par show-biznesu. Kanadyjski wokalista, autor tekstów piosenek i producent muzyczny, znany z takich hitów jak „Blinding Lights” czy „Save Your Tears” zaczął spotykać się z supermodelką  w 2015 roku, a ich relacja była pełna górek i dołków. Kilkukrotnie zrywali ze sobą i wracali do siebie. Latem 2019 roku modelka i muzyk postanowili się rozstać definitywnie. Od tamtego czasu niewiele słyszy się o ich życiu uczuciowym. A raczej: niewiele słyszało się, bo sytuacja zmienia się ostatnio dynamicznie.

Abel Tesfaye, bo tak właściwie nazywa się muzyk, 16 lutego obchodził 32. urodziny.  Z tej okazji wyprawił dużą imprezę w Las Vegas i zaprosił na nią szereg gwiazd. Wśród gości byli: Drake, Future, Tristan Thompson, Hilary Duff,  Delilah Belle Hamlin. Oraz 29-letnia Simi Khadra, która  wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Haze Khadrą tworzy duet didżejski Simi & Haze (bliźniaczki nie ograniczają się jedynie do muzyki, w ubiegłym roku wprowadziły na rynek własną linię kosmetyków Simihaze Beauty).

The Weekend jest w związku z eksprzyjaciółką Belli Hadid?

Siostry przyjaźnią się z wieloma hollywoodzkimi gwiazdami, były też w bliskich relacjach z Bellą Hadid. Dlatego informacja o tym, że na imprezie urodzinowej muzyka The Weeknd i Simi Khandra zostali sfotografowani podczas namiętnego pocałunku, zatrząsnęła plotkarskimi mediami. Do sieci trafiło wideo udostępniony przez portal TMZ, na którym Abel i Simi zostali „przyłapani” w dość jednoznacznej sytuacji.

Pierwsze  doniesienia o romansie Abla z Simi pojawiły się kilka miesięcy po tym, gdy w mediach pojawiły się plotki, że muzyk spotyka się z Angeliną Jolie. Jak przypominają tabloidy, 25-letnia Bella Hadid przestała obserwować na Instagramie zarówno swojego byłego chłopaka, jak byłą przyjaciółkę już w zeszłym roku, gdy media po raz pierwszy napisały o ich rzekomym romansie.