Śniadanie u Tiffany'ego zaczyna nabierać nowego znaczenia. Zapomnijcie o kawie na wynos i słodkiej bułce jedzonej przed witryną sklepową. Teraz ulubioną latte można wypić w spokoju w bardzo eleganckim wnętrzu. I by to zrobić, wcale nie trzeba lecieć do Nowego Jorku. Po dwóch latach od otwarcia tamtejszej Blue Box Café przy flagowym sklepie Tiffany & Co, luksusowa biżuteryjna marka postanowiła otworzyć swoją pierwszą kawiarnię w Europie! Konkretnie – w Londynie.

7 faktów o Tiffany & Co., o których (być może) nie mieliście pojęcia.

Tiffany & Co otworzył swoją kawiarnię w Londynie

Śniadanie u Tiffany'ego w londyńskiej Blue Box Café można zjeść od 14 lutego 2020 roku. Kawiarnia Tiffany & Co mieści się w Harrodsie, kultowym miejscu zakupów miłośników produktów z najwyższej półki, odwiedzanym przez tysiące turystów. 

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy otworzyć Blue Box Café w Europie – i idealnie pasuje ona do Harrodsa, jednego z najbardziej ikonicznych domów handlowych na świecie” – jeszcze na etapie planowania otwarcia powiedział Richard Moore, wiceprezes marki, odpowiedzialny m.in. za design i komunikację wizualną Tiffany & Co. „Dzięki kawiarni nasi klienci w tym mieście, będą mogli jeszcze bardziej zanurzyć się w świat Tiffany'ego” – dodał także. 

Taksówki w kolorze Tiffany Blue przejęły Nowy Jork!

My jesteśmy pewne, że miejsce przyciągnie nie tylko londyńczyków, ale i miłośników Tiffany'ego z całej Europy. Zwłaszcza, że jest bardzo instagramowe. W kawiarni dominuje kolor niebieski – dokładnie taki, jaki wyróżnia słynne pudełka marki, który tym razem pojawia się na filiżankach czy na wygodnych kawiarnianych fotelach. To właśnie w takiej scenerii można napić się zarówno kawy, jak i popołudniowej herbatki. A także zjeść nie tylko pyszne śniadanie, ale i obiad. W menu m.in. maślane rogaliki, krabowe muffiny, jajka po florencku czy łosoś w Wysp Owczych. Holly Golightly byłaby zachwycona!

 

Zobacz także: