Rok 2023 wydaje się być owocny dla miłosnych podbojów sióstr Jenner. Na początku roku pojawiły się pierwsze plotki na temat romantycznej relacji Kendall Jenner oraz Bad Bunny'ego, czyli portorykańskiego rapera, który od lat nazywany jest królem muzycznych platform streamingowych. To połączenie, którego nikt się nie spodziewał, jednak miesiące mijają, a para wydaje się dogadywać coraz lepiej. Mają wspólnych znajomych, więc ludzie wokół nich naprawdę lubią ich razem. Jej rodzina wspiera ich związek. Wszyscy cieszą się, że Kendall jest szczęśliwa – wyznał jakiś czas temu anonimowy informator serwisu Entertainment Tonight.

W pierwszej połowie roku strzała amora trafiła również Kylie Jenner. W kwietniu najmłodsza Kardashianka zaczęła spotykać się z Timothéem Chalametem. Początkowe spotkania w domu aktora i potajemne randki z biegiem czasu przerodziły się we publiczne wyjścia (jak to podczas U.S. Open czy koncertu Beyonce) oraz wspólne kolacje biznesowe podczas nowojorskiego tygodnia mody. Nie ma wątpliwości, że 27-latek, podobnie jak Bad Bunny, poznał już rodzinę swojej ukochanej. Czy wobec tego partnerzy sióstr Jenner pojawią się w programie „The Kardashian”? Producenci odpowiadają na nurtujące fanów i fanki pytanie.

Timothée Chalamet i Bad Bunny pojawią się w „The Kardashians”?

W programie „Keeping Up With The Kardashians” pojawił się Scott Disick, czyli ówczesny partner Kourtney, Kanye West czy Lamar Odom, były mąż Khloe. W nowym, odświeżonym formacie „The Kardashian” widzieliśmy i widziałyśmy już Travisa Bakera, a także Pete'a Davidsona, z którym Kim Kardashian umawiała się przez 9 miesięcy. Czy w reality show zagoszczą również nowi partnerzy Kylie i Kendall Jenner? O tym, czy Timothée Chalamet i Bad Bunny staną przed kamerą Kardashianek opowiedział producent programu Ben Winston w rozmowie z „Variety”.

Bez komentarza. Cokolwiek powiem, nie przyniesie to dobrych efektów. Jeśli powiem, że mam nadzieję na ich występ w programi, to nagle pojawią się na ten temat nagłówki i chłopaki się zniechęcą. Nie mogę wygrać tej walki z mediami. Jedyne co mogę powiedzieć, że na razie niczego z nimi nie nakręciliśmy – wyznał Winston.

Pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że partnerzy sióstr Jenner zdecydują się na gościnny występ w programie. Jeśli do tego dojdzie, na pewno was o tym poinformujemy więc stay tuned!