Marita Sürma, w sieci posługująca się pseudonimem Deynn, nazywana jest księżniczką social mediów. Nie bez powodu. Na Instagramie śledzi ją ponad milion followersów, natomiast na Snapchacie Maritę ogląda 271 tysięcy osób, zapewniając jej drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych kont.

Deynn zaczynała od bloga modowego, jakiś czas później rozpoczęła się jej przygoda z siłownią, która skierowała jej karierę na inne tory. W międzyczasie poznała narzeczonego, trenera personalnego Daniela Majewskiego. Para przekuła pasję do ćwiczeń i zdrowego odżywiania w biznes – prowadzą wspólny kanał na YouTube, a także stronę deynn-majewski.pl. Poza aktywnym udzielaniem się w mediach społecznościowych, rozpisują treningi i diety oraz motywują do aktywnego trybu życia.

Kilka dni temu premierę miała wspólna książka Deynn i Majewskiego, Trening życia. W ciągu zaledwie godziny znalazła się na 1. miejscu rankingu Empik Top100, czyli najlepiej sprzedających się pozycji. Pierwsze spotkanie fit pary z fanami odbyło się w Krakowie w Galerii Kazimierz, w którym uczestniczyło kilka tysięcy fanów.