Oprócz Listów do M., które ze względu na nawiązanie do Świąt i klimat zbliżony do klasyka gatunku, czyli Love Actually, pozostają najpopularniejszą polską komedią romantyczną ostatnich lat, Mitja Okorn reżyser pierwszej części, ma na koncie jeszcze inny kinowy hit. Mowa oczywiście o Planecie singli, która w 2016 roku przyciągnęła przed ekrany miliony widzów, zdobywając jednocześnie bardzo pozytywne opinie wśród krytyków. Obraz ten przyniósł też ogromną popularność Agnieszce Więdłosze, która mimo, że wcześniej była już znana z innych produkcji, rolą nauczycielki Ani poszukującej za pomocą aplikacji mobilnej mężczyzny swojego życia, ewidentnie zdobyła serca rodzimych kinomanów. Bez wątpienia przyczynił się do tego również Maciej Stuhr, filmowy Tomasz - gwiazda popularnego telewizyjnego show. To właśnie jemu Ania relacjonuje swoje miłosne podboje, a on w programie karykaturuje każdego kolejnego kandydata na idealnego mężczyznę. Kiedy nagle okazuje się, że ktoś bliski ideału głównej bohaterki pojawił się na horyzoncie, wszystko zaczyna się komplikować. 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy na premierze komedii romantycznej „Kobieta sukcesu”

Planeta Singli 2 - powstaje kontynuacja hitu!

I tutaj zaczną się niestety spoilery, więc kto nie widział Planety singli, powinien czym prędzej nadrobić. Zwłaszcza, że powstanie druga część tej popularnej produkcji! Potwierdził to sam Maciej Stuhr, publikując na swoich kanałach społecznościowych zdjęcie z pierwszą stroną scenariusza. Dzięki aktorowi dowiedzieliśmy się również, że za scenariusz ponownie odpowiedzialni będą Sam Akina oraz Jules Jones, współpracujący z Łukaszem Światowcem, Michałem Chacińskim i Michałem Pietrzykiem. Oprócz tego wiadomo już także, że oprócz Stuhra i Więdłochy na ekranie pojawią się Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Piotr Głowacki oraz Joanna Jarmołowicz. Wygląda jednak na to, że za kamerką nie stanie twórca pierwszej części, Mitja Okorn. Główym powodem jest prawdopodobnie jego najnowsza produkcja Life In A Year, przy której reżyser pracuje m.in. z Carą Delevingne, Jadenem Smithem oraz Cubą Gooding Jr. 

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy polski serial Netflixa - znamy tytuł!

Planeta Singli 2 - fabuła 

Czego możemy spodziewać się w kontynuacji popularnej komedii romantycznej? Fabuła skupi się oczywiście na głównych bohaterach, czyli Ani granej przez Agnieszkę Więdłochę oraz Tomaszu, w którego wcieli się Maciej Stuhr. Ich związek będzie przeżywać poważny kryzys, głównie z powodu Tomasza. Jego celebrycko-kawalerskie nawyki wcale nie pomagają mu w ustatkowaniu się i stworzeniu poważnego związku, o czym ciągle marzy Ania. Ciekawe, jak zachowa się, kiedy na będzie musiał walczyć o ukochaną z zauroczonym nią milionerem, a jednocześnie właścicielem aplikacji Planeta Singli. Nie wiemy jeszcze, kto wcieli się w tę rolę, ale obstawiamy, że będzie to niezły przystojniak. 

ZOBACZ TAKŻE: „Tamte dni, tamte noce” doczekają się sequela!

Planeta Singli 2 - kiedy premiera?

Okazuje się, że druga część Planety Singli zadebiutuje na ekranach kin wcześniej, niż się spodziewaliśmy. Jeżeli nie możecie się już doczekać, koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu, że 9 listopada 2018 musicie wybrać się na seans, by ponownie spotkać się z Waszymi ulubionymi bohaterami.