Obserwujecie profil @glamourpoland na Instagramie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, doskonale wiecie, że prowadzimy cykl Z ŻYCIA REDAKCJI, w ramach którego wy – nasi obserwatorzy możecie zobaczyć, jak faktycznie wygląda praca redaktorów i redaktorek. W ubiegłym tygodniu przeprowadziliśmy Q&A z redaktorką działu Uroda, Agnieszką Zygmunt, która nie tylko opowiedziała o tym, jak wygląda jej praca, ale również odpowiedziała na pytania związane z pielęgnacją i makijażem. Nasza redakcyjna #BeautyQueen zdradziła też, który eyeliner zasługuje na miano idealnego. Sprawdźcie, o który produkt chodzi!

To najlepszy eyeliner na rynku według redaktorki działu Uroda magazynu Glamour!

Aga Zygmunt przetestowała tysiące kosmetyków. Właśnie dlatego liczymy się z jej opiniami na temat poszczególnych produktów do makijażu i pielęgnacji. Nasza redakcyjna koleżanka zdradziła ostatnio, który eyeliner (jej zdaniem) zasługuje na miano najlepszego na rynku. Chodzi o Roller Liner marki Benefit. Aga przyznała, że jest idealny – ma super pojemność, idealny czarny kolor, nie wysycha. Do kupienia wyłącznie w perfumeriach Sephora (możecie go zobaczyć w naszej galerii - na górze strony). Drugie miejsce w rankingu najlepszych eyelinerów zyskuje natomiast Flyliner Longwear Liquid Eyeliner od Fenty Beauty. Zdaniem Agnieszki Zygmunt, Rihanna stworzyła świetny produkt. Zobaczcie go poniżej.  

 

Eyeliner od Fenty Beauty kupicie w perfumeriach Sephora. Planowaliście zakupy online? Pamiętajcie, że w dniach 27-28 marca 2020 roku odbywa się Szaleństwo Zakupów, czyli największa akcja rabatowa w kraju. W tych dniach klienci perfumerii Sephora będą mogli skorzystać z atrakcyjnej zniżki. Wystarczy, że zrobicie zakupy za min. 150 zł, a otrzymacie 20 zł zniżki. Natomiast klienci, którzy zrobią zakupy za min. 250 zł, mogą liczyć na rabat w wysokości 50 zł. O ofercie perfumerii Sephora przeczytacie TUTAJ, a także poniżej.  

 

Oto ulubiona pomadka Red Lipstick Monster. Kosztuje mniej niż 20 zł! >>>