Za każdym razem, gdy widzimy 19-letnią córkę Gwyneth Paltrow, Apple Martin, coraz bardziej przypomina swoją mamę, gwiazdę filmową z lat 90. 

Duet matka-córka wziął udział w przyjęciu zorganizowanym przez Goop i Gucci w sobotę, 15 lipca. Zgodnie z komunikatem prasowym, Paltrow zorganizowała kolację w swoim domu w Hamptons, aby uczcić kolekcję Gucci Summer Stories dostępną w butiku East Hampton i najnowszy produkt Goop: serum peptydowe Youth-Boost. 

Oprócz samej założycielki Goop i jej córki Apple, w wydarzeniu wzięli udział mąż Paltrow, Brad Falchuk i matka, Blythe Danner, a także Jodie Comer, Jerry Seinfeld, Jimmy Fallon i Rachel Zoe. Nie od dziś widzimy, że 19-letnia córka Paltrow i jej byłego męża Chrisa Martina, lidera Coldplay, wygląda dokładnie tak jak ona w młodości. Jednak podczas wspomnianej kolacji Goop x Gucci, inspirowany latami 90. wygląd Apple wydawał się szczególnym ukłonem w stronę jej mamy, a zwłaszcza jej świetnego stylu. Stylizacje Gwyneth z czasów związków z Bradem Pittem i Benem Affleckiem inspirują nas do dziś.

Apple Martin podczas sobotniego wieczoru miała na sobie małą czarną bez ramiączek i czarne szpilki zapinane wokół kostki. Do tego gładkie, upięte włosy i oszczędny makijaż , więc całość naprawdę była jakby córka Gwyneth przeniosła się na przyjęcie wprost z lat 90. 

Dla niezwykle ważnego kontekstu, oto Gwyneth Paltrow z 1998 roku...

fot. Ron Galella, Ltd./ Getty Images

oraz z 2004 z maleńką Apple na rękach.

Zobacz także:

fot. Michel Dufour / Getty Images

I jeszcze Apple w objęciach mamy i w towarzystwie babci (2007 rok).

fot. Scott Wintrow / Stringer / Getty Images

Wygląda na to, że Apple Martin jest fanką wpływowego minimalistycznego i progresywnego stylu jej matki z lat 90. i roku 2000. Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu Paltrow udostępniła na swoim Instagram Stories zdjęcie córki w słynnej i kontrowersyjnej transparentnej sukience od Alexandra McQueena, którą miała na sobie na gali rozdania Oscarów w 2002 roku.

Tekst ukazał się pierwotnie na Glamour US.