Stacja NBC ogłosiła specjalną edycję popularnego talent show, America's Got Talent. Już niedługo na scenie lubianego programu staną najlepsi i najlepsze uczestnicy i uczestniczki poprzednich edycji. Wśród nich nie zabraknie Sary James, która niedawno podbiła serca amerykańskich widzów i widzek, dochodząc do finału 17. edycji programu. To jednak nie jedyna znajoma dla Europejczyków twarz w zagranicznym show. Inną uczestniczką specjalnej edycji AGT ma być Danelija Tulieszowa, która podobnie jak Polka, ma na swoim koncie finał w talent show, zwycięstwo w The Voice Kids oraz udział w Eurowizji Junior. 

Sara James nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w Stanach Zjednoczonych

Producenci i producentki głośnego show zadecydowali, że wyjątkowa edycja programu nie może odbyć się bez tegorocznej finalistki, która swoją delikatnością i wrażliwością podbiła serca amerykańskich widzów i widzek. To dlatego Sara James już niedługo znów spakuję walizkę i wybierze się za ocean, by ponownie rywalizować o wygraną w America's Got Talent. Jedną z wielu konkurentek 14-latki okazała się być 16-letnia Danelija Tulieszowa, która w piętnastej edycji programu zajęła szóste miejsce.

Jak się okazuje, w specjalnej edycji zatytułowanej All-Stars weźmie udział aż sześćdziesiąt uczestników i uczestniczek z poprzednich sezonów z różnych krajów. Co ciekawe, nie muszą to być wcale osoby, które zaszły daleko w swoich zmaganiach. Producenci i producentki programu podkreślają, że poza finalistami widzowie i widzki zobaczą również faworytów fanów oraz najlepiej zapamiętane osób. To wyjątkowe przedsięwzięcie będzie na tyle ciekawe, że format Mam Talent (czyli America's Got Talent) emitowany jest w takich krajach jak Rumunia, Kanada, Indie, Niemcy czy Dominikana. Bez wątpienia fani i fanki nie będą mogli narzekać na brak inkluzywności i różnorodności na ekranie. 

W każdym odcinku do zmagań stanie aż dziesięć uczestników i uczestniczek, z czego do kolejnego etapu przechodzić będzie jedynie połowa za sprawą złotego przycisku przyznawanego przez któregoś z jurorów. Jednocześnie jedno miejsce zagwarantować mogą widzowie i widzki przez głosowanie internetowe. Ostatecznie w finale znajdzie się jedenaście osób, spośród których wyłoni się zwycięzcę pierwszej edycji All-Star. Początek programu planowany jest już na 2 stycznia, co oznacza, że finał powinien odbyć się 13 lutego. Nie wiadomo na razie, w którym odcinku pojawi się polska artystka.