Jeśli wasza skóra jest jak moja: zestresowana, przemęczona, niewyspana, narażona na miejski kurz, spaliny, to oczywiście polecam przede wszystkim się wyspać ;) Ale też wspomóc ją tym najnowszym odkryciem: C-Firma Fresh Day Serum od Drunk Elephant. Zakochacie się w zbawiennym działaniu tego kosmetyku! Skóra będzie pełna blasku, przebarwienia staną się mniej widoczne, poprawi się jej napięcie i nawilżenie. Pierwsze efekty już po dwóch tygodniach regularnego stosowania!

C-Firma Fresh Day Serum - mocne serum na dzień z witaminą C - działanie

Skład tego serum jest naprawdę mocarny. 15-procentowa witamina C? To jest coś! Ale na tym nie koniec - w składzie tego serum znajdziemy również mnóstwo antyoksydantów, składników odżywczych i owocowych enzymów. Przyjrzyjmy się dokładnie, co tu mamy: 15-procentowy kwas l-askorbinowego, kwas ferulowy (naturalny antyoksydant, bardzo lubi się z witaminą C i wspiera jej działanie) i witaminę E. To właśnie te składniki zapewniają naszej cerze wyrównany koloryt, rozjaśnienie i niesamowite ujędrnienie. Do tego ekstrakt z fermentu dyniowego i ekstrakt z granatu, które odpowiadają za łagodne enzymatyczne złuszczenie martwego naskórka, co pomaga witaminie C lepiej i głębiej wniknąć w naszą skórę.

Moc tego serum kryje się także w tym, że w zasadzie same czy sami musimy je zrobić, aby było jak najświeższe i najlepiej działające. Dostajemy bowiem osobno płynną bazę, osobno i sproszkowaną witaminę C. Następnie łączymy te składniki w jednej z buteleczek, mieszamy i gotowe!

Co ważne, serum zawiera 90% składników naturalnego pochodzenia. Jest też ekologicznie zapakowane jak inne produkty Drunk Elephant. Kosmetyki tej marki nie zawierają też żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.