Gala Galaxy Awards, czyli wielki finał konkursu Samsunga dla młodych talentów

Nie mogliśmy bawić się lepiej! Wtorkowy wieczór, 19 października 2021, spędziliśmy w warszawskiej Kinotece, bo właśnie tam odbyła się gala Galaxy Awards – wielki finał konkursu zorganizowanego przez markę Samsung dla młodych twórców internetowych – a konkretnie dla najzdolniejszych TikTokerek i TikTokerów. Nagrody – m.in. po 10 tysięcy złotych – rozdano w aż 5 kategoriach: talent muzyczny/taneczny, talent aktorski, talent foto-wideo, talent nieszablonowy oraz nagroda publiczności. Emocji nie brakowało, tym bardziej, że galę poprowadzili Tycjana i Janusz Walczuk, a na scenie Kinoteki oprócz laureatów pojawili się także wokaliści młodego pokolenia – wspomniany już Janusz Walczuk, a także Julia Pośnik!

Impreza zaczęła się od energetycznego koncertu Janusza, który wystąpił wspólnie ze swoim zespołem. Piosenki, wśród których znalazł się hit „Wracam na Żoliborz”, skutecznie rozbujały towarzystwo. Równie dobrze bawiliśmy się więc także podczas finałowego występu Julii Pośnik, która zaśpiewała m.in. „Egoistkę” – piosenki, od której, jak wspomniała gwiazda, zaczęła się jej kariera – właśnie na TikToku.


fot. materiały prasowe Samsung

Galaxy Awards 2021 – Zwycięzcy, czyli najzdolniejsi TikTokerzy i TikTokerki roku

Tym bardziej wnikliwie przyglądaliśmy się młodym talentom, którzy kolejno odbierali nagrody dla najzdolniejszych TikTokerów. I tak w kategorii talent muzyczny/taneczny zwyciężyła @klaudia.sobotka, w kategorii foto-video – @filson.tv, a największym talentem aktorskim okazał się być @zetkacper. Z kolei w kategorii talent nieszablonowy zwyciężyła @izaaawisz. Kto zdobył nagrodę publiczności? Charyzmatyczna i dowcipna @mamanaobrotach, która zgarnęła także nagrodę specjalną. Warto dodać, że TikTokerów i TikTokerki oceniali m.in. Rosalie czy twórca internetowy Kuba Norek, którzy zasiedli w jury.

Po oficjalnej części imprezy wszyscy razem (włącznie z nami) bawili się na after party, podjadając minihamburgery, brownie albo popcorn. I rozmawiając o sztuce, mediach społecznościowych i najnowszych technologiach – w tym właśnie smartfonach Samsung